Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek? (többi...

Milyen kutyát vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok (fiú) és szeretnék egy kutyát! Szüleim támogatják ezt az ötletet és megengedik hogy kutyám legyen. kivéve: ahogy a szüleim nevezik "brutális" kutyák (pl:pitbull). Kertes házban lakunk kb olyan 60 m hosszú és olyan 30 m széles lehet a kert + a hátsó kert ahova szintén bemehet ez is kb olyan 30m hosszú, 15 m széles..:D Családszerető, gyerekbarát kutyát szeretnék akik okosak is!:) Méret nem számít csak ne legyenek hatalmas kutyák
2010. okt. 13. 20:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 15/F vagyok,nekem egy rotweilerem van(8 éves nőstény),

sajnos nem tudok sokféle kutyáról,de azt hallottam,hogy a

cairn terrier az egyik legokosabb,legbarátságosabb,kijön a gyerekekkel... [link]

Meg még valami!

Ezek a kutyák,akikről szinte mindenki azt állítja hogy vérengző meg brutális meg szétszedi az embert,meg egyéb hülyeségek,ez egyáltalán nem igaz!A kutya olyan lesz,ahogy a gazdája neveli!Ha a gazdája üti,veri mint a lovat,meg ordibál vele,meg stb...akkor jó hogy a kutya agresszív természetűvé válik.De ha a gazdája törődik vele,megtanítsa neki,hogy mit szabad,meg mit nem,akkor a kutya nem fog szétszedni senkit...Pl:az én kutyám 8 (a rottweiler) úgy van nevelve,hogy ha hiszed,ha nem egy idegen kivette a szájából a falatot etetéskor,és a kutyám nem csinált semmit,evett tovább...Szóval ezzel azt akarom mondani,hogy ahogy neveled a kutyát, úgy fog viselkedni...

2010. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!