Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff-cane corso keverek?...

Amstaff-cane corso keverek? Mire szamitsak? Panelban lakom, egy het mulva jon, akkor lesz pont ket honapos. Miket vasaroljak be? Milyen kajat, jatekokat? Hirtelen dontes volt.

Figyelt kérdés

2023. júl. 18. 09:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

19 Anno én sem tudtam mibe vágom a fejszémet, de mentés volt, így nem is volt időm átgondolni. Minden rendben volt, azt leszámítva, hogy kutyás társaságba nem tudtuk vinni, és ez nehezítette a későbbi állatorvosi látogatásokat is. Ezért remélem, hogy az ezerszer javasolt sulit komolyan veszi a kérdező. Onnan pedig nyert ügye van.


Persze azt azért hozzátenném, hogy sok éves kutyás tapasztalat állt akkor már mögöttem, amikor ilyen keverék kutya került hozzám,lévén, hogy gyerekkoromtól kezdve volt mindig kutyánk, tacskótól kezdve, a boxeren át a bordeaux-i dogig, amerikai bulldogig minden.

2023. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!