Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egyedül élsz barátok,...

Ha egyedül élsz barátok, család nélkül, hogy oldod meg az idős kutyád sűrűbb kivitelét?

Figyelt kérdés

Fiatal, egészséges kutya kibírja, míg hazaérsz a melóból. De idős kutyának, legalábbis enyém, 4-5 óránként ki kell mennie. Most még itthon lakom, mindig van itthon valaki. De nemsokára költözöm, természetesen a kutyám jön velem. Nem merek beengedni idegent a lakásba, hogy kivigye. Hazaugrani nem fogok tudni melóból. Terítsem le az egész szobát kutyapelussal? Pisi még nem gond, de ha nagydolog is rájön, az már gáz, mert ő annyira szobatiszta, hogy amikor hasmenése volt és besikerült neki, akkor elfogyasztotta....

Menhelyes kutyus amúgy és 14.évében van.


2023. júl. 21. 12:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15%
Mármint egyáltalán nincs barátod? Szerintem ez nagyobb probléma mint a kutyád...
2023. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Kutyaszitter, szomszéd, kutyanapközi, vagy rugalmas munkarend vagy home office
2023. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem rosszból kérdezem, előre leszögezném. De... Biztos vagy benne, hogy a 14 éves kutyának, aki -ha jól gondolom- eddig a családdal élt, jót tenne az új környezet?
2023. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
13%
Az antiszociális személyiségzavart lehet kezelni
2023. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az idegenek még jobban megviselik. Még a saját családtagjaimmal, akikkel egy lakásban él, csak épp szarnak rá, velük sem szeret kimenni, sokáig inkább megvárta, míg hazaérek. Mentett kutyus és hozzám ragaszkodik. Vagy valahogy ki kell bírnom ezt a kis időt még itthon. Csak engem meg ez visel meg. De legalább a kutyesz ki van vive.
2023. júl. 21. 13:10
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
1-es, 4-es (ugyanazon) válaszoló! A kérdező KÖLTÖZIK, ezt sikerült felfogni?
2023. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
12%
Maradjon otthon a kutya, az a legegyszerűbb
2023. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá, #3.

Bár őt inkább az érdekli, én hol vagyok.

De az a gond inkább, hogy nem tud kimenni, míg dolgozom.

2023. júl. 21. 13:12
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
5-ös válaszra, hát akkor tudod, hogy erre nincs más megoldás. A családdal nem hagyod, mert úgymond egygazdás, és az Te vagy. Idegeneket nem csípi. Hát akkor mégis milyen megoldás lenne? Csak az, hogy az új lakáson belül kijelölsz egy helyet, ahova üríthet. Mondjuk a fürdőbe leteszed a pelenkát, és megpróbálod rászoktatni.
2023. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#7 Ki van zárva! Abba belepusztulna, ha én elhagynám. Hozzám kötődik, én mentettem meg. A család szarik rá(nk), biztos nem hagyom velük.
2023. júl. 21. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!