Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért megy ki a fű a kutya...

Miért megy ki a fű a kutya kakája alatt?

Figyelt kérdés

Elnézést a fogalmazásért, de tanácstalan vagyok. Nem a legjobb táppal etetem a kutyáimat, de szerintem ez is megfelelő nekik (legalábbis eddig azt hittem). Brit tápot esznek (tenyésztő javaslatára), és az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a kakájuk alatt kimegy a fű. Arra gondoltam, hogy savas a kakájuk és az okozza ezt, gondolom nekik se jó ez. Hogyan tudnék segíteni nekik, cseréljek tápot? Vagy van valami ötletetek, hogy ez mitől lehet?


Köszönöm az értelmes válaszokat!



2023. júl. 30. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Talán össze kellene szedni sűrűbben.
2023. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el, a te kulád alatt sem fog nőni a fű és az 1. igaza van. Össze kell szedni minden nap ha nem akarsz szar formájú lukakat a pázsiton.
2023. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden reggel szedem. 3 kutyám van és abból 2 eszi a brittet, és csak náluk ilyen a fű.
2023. júl. 30. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a táp a probléma. Akármivel etetet ki fog halni a fű
2023. aug. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!