Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak az én kutyám nem szereti...

Csak az én kutyám nem szereti a gyümölcsöket/zöldségeket?

Figyelt kérdés

az egyetlen gyümölcs amit megeszik az a dinnye, de azt se mindig a zöldségeket meg leginkább főzve szereti.

A ti kutyátok szereti a gyümölcsöket meg a zöldségeket?



2023. aug. 2. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barmit megeszik, neki mindegy, higy korte, alma, dinnye, banan, kaporlevel, petrezselyem, menta, lopja a repat is... a masik sokkal valogatosabb, de ha a vacsijahoz kapja leteszelve vagy aprora vagva, akkor megeszi, magaban nem.
2023. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A fottetelt szereti. Szetfott zoldseget melegen huslevessel.

Gyumolcsbol az edes almat,edes gxumolcsot.

2023. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyafüggő. Nekünk rengeteg pulink volt az évtizedek alatt, minden konyhai maradékot megettek, bár nem etettük őket direkt zöldséggel-gyümölccsel, de volt néhány kan, ami kipiszkálta a maradék tészta és maradék pörkölt közül a húst, a tésztát otthagyta. A többi meg zabálta. Exem szobatacskója mindent és mindennek a héját felzabálta, ami a padlóra esett, olyan konyhamalac kutyát én még nem láttam életemben. Attól is függ, mit szokott meg, meg a saját személyiségétől is.
2023. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim rajonganak szinte minden zöldségért, gyümölcsért. Sajnos azokért is, amikért nem kéne. A répa a kedvencük, simán jutalomfalat kategória.
2023. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyánként eltérő. Én a kutyámmal meg szoktam kóstoltatni, amit kaphat. Aztán van, ami ízlik neki, és van, ami nem. Ő szereti például a sárgarépát, a petrezselyemgyökeret, a sült szelídgesztenyét, a sütőtököt, a banánt.
2023. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyém a gesztenyét nagyon szereti, azzal szoktam néha tréningelni is. A másik kedvenc az édesburgonya. :) Ezeken kívül nem nagyon eszik magában más zöldséget/gyümölcsöt, max nyáron pár szem fagyasztott áfonyát.
2023. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

3 kutyám van. Van egy ami kb még a műanyagot is megenné :D oda van a répáért és a spenótért, de gyümölcsök hidegen hagyják, pedig kicsinek szerette a barackot


A másik undorodik mindenféle zöldségtől és gyümölcstől, nem hajlandó egyet sem megkóstolni. Ő a nyers húst szem eszi meg, csak a táp vagy konzerv


A harmadik megeszi a főtt sárgarépát és szereti a körtét (kis mennyiségben)


Ahogy látod, mindegyik más :) a magas hústartalmú konzervekért mindegyik odavan, de pl testvérem kutyája meg azt nem hajlandó megenni, ő viszont szereti az uborkát :D

2023. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az én németjucimnak kedvence a dió. Úgyhogy dióéréskor résen kell lennem, mert képes kirágni a keserű zöld héjából is.
2023. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit meg a finnyasabb kutyam is szeret, az a sütőtök, de csak sütve. Azert sorba all mindketto. 1-es voltam.
2023. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!