Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kölyökkutyának főtt...

Nagytestű kölyökkutyának főtt pulykahús+főtt sárgarépa,cukkini+főtt rizs+8in1 vitality kölyökkutya multivitamin+aniflexi fit ízületvédő?

Figyelt kérdés

Állatorvos javasolta, táp helyett, szerinte jobb ez a kombináció, hogy természetes táplálék + külön a vitaminok. Szerinte visszafogottabban, de szebben fejlődne ettől.

Másik opció a Wolf of Wilderness kölyökkutyatáp.


2023. aug. 5. 00:47
A kérdező szavazást indított:
Főtt étel + vitaminok
teljes értékű száraztáp
19 szavazat
 1/8 qkker1 ***** válasza:
73%
Németjuhászaim voltak, 12-13 évig vígan elélek főtt ételen.
2023. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na most ez a szavazás nagyon elbóizonytalanított
2023. aug. 5. 15:44
 3/8 qkker1 ***** válasza:
73%
Tanuld meg kérdező, hogy itt a Gyk-n mindenki prémiumtáppal etet, szinte csak én vagyok a kivétel, általában jól le is szavaznak!
2023. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
73%

Én a tápot ajánlom. Egyszerűbb, és tuti hogy nem rontod el a kutyád etetését. Kölyökkorban nagyon oda kell figyelni hogy miből és mennyi tápanyagot kap a kutya, a tápban meg minden benne van ami kell.



Üdv, két BARFos kutya gazdája.

2023. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 qkker1 ***** válasza:
100%

Maya


Kissé ütik a szavaid egymást, vagy nem tudod, hogy mit jelent a BARF!

2023. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
64%

Pontosan jól tudom hogy mit jelent a barf, és azt is hogy mennyire nem egyszerű helyesen csinálni! De nekem felnőtt kutyáim vannak, kölyköt viszont nem etetnék sem barffal, sem főtt kajával.


Nem véletlenül ajánlom a tápot!


Én nem az a fajta BARFos gazdi vagyok aki mindenkire ráerőlteti barfot, sokkal inkább az ellenkezője, így hát mivel nem ismerem a gazdit, a tápot ajánlom mert azt nem lehet elrontani.

2023. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor gyerekként táp, esetleg másfél éves kortól főzhetek neki?

Persze, akkor is kapna porcerősítőt, meg vitamint

2023. aug. 5. 23:26
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Kutyadiatetikus segítséget kéred O segít helyesen összeállítani a menüt.


Kolykoknel sok mindenre oda kell figyelni.


Mellesleg csak ez a menü bazi egyoldalú.


Legalább 3-4 felé állat húsát kell etetni,plusz belsősegek


Én fél éve főzök az öreg kutyámnak.


Kap pulykat,marhát,halat,nyulat,őzet,disznót. emellett pulyka màj vagy nyúl máj. Marha vese/lép. Nyuszi szív tüdő. Marha szív.


Zöldség az többnyire sárgarépa,cukini,zeller,édes burgonya ,sütőtök mikor mi de 2-3 zöldet szoktam neki adni.


Köretnek barna rizs,köles,bulgur változóan mindig mást fozok 3 naponta.


Emellett kap csontport a kalcium foszfor arany miatt.


Plusz a kiegészítők minden hónapban mást kap! spirulina,mariatovis olaj,kokuszzsir,soreleszto,kurkuma. Plusz izuletvedo mivel 12 éves azt állandóan kapja.


Nekem ezeket egy diatetikus állította össze,mivel majproblemaja és arányok fontosak voltak.



Jó dolog a főzés de a fenti menü amit írtál egyoldalú.


Na

2023. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!