Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb kutyatáp a...

Melyik a jobb kutyatáp a Profine, vagy az Acana?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A Profine összetételét nem ismerem, nem is etettem vele soha. Az én kutyám Acana-t kap, és 100%-ig meg vagyok vele elégedve.

Tudtommal a Profine-t nem sorolják a prémium tápok közé.

Egyébként a kutyádat "kérdezd", ha azt látod, hogy szívesen eszi, a széklete se nem híg, se nem kemény, nem kakil tőle túl nehezen, de naponta 5x sem kell, akkor maradj annál.


De részemről Acana:)

2010. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy az Acana sokkal jobb táp. Az én kis yorkim is azt eszi. Ezek közül is az Acana Pacificát. Az ára is kedvező, nem veszem drágán, és ráadásul az én kutyusomnak meg aztán sokáig elég egy nagy zsák.. Csak ajánlani tudom, a széklete jó tőle, régebben a Royal Canin Yorkshire Terrier fajtatápot ette, meg a Mini Adult-ot, és híg volt a széklete, nem jött be nekünk. Mióta az Acanát eszi teljesen rendben van, gyönyörű a szőre, jó kedvű, játékos, fitt, tele van energiával.. Nyugodt szívvel ajánlom! De vigyázz, attól mert mi azt mondjuk hogy az Acana a jobb táp, lehet hogy a te kutyádnak a Profine jobb lesz..
2010. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kutyák a PROFI tápot is nagyon szeretik, jobban, mint néhány márkásat.
2010. okt. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!