Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb kutyatáp, Arion...

Melyik a jobb kutyatáp, Arion Breeder Maintenance Large Breed vagy a Josera Active?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Josera-t próbáltam,jól bevált.
2011. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Arionból a normált, nem a breedert ismerem, jobb mint a Josera. Télen nem tudott felesleget magára szedni a kutyám a Joserától, de az Ariontól szépen kikerekedett. Most újra Joserat kap, de a meleg miatt nincs akkora étvágya, azt hiszem nyáron elég neki a Josera. A Josera se rossz, jó minőségű, de ha könnyen be tudod szerezni az Ariont, akkor inkább azt vedd. Azért nem Arionnal etettem most, mert nehéz beszerezni, de azzal etetném. Kb 1000 forinttal kerül többe az Arion, de jobb, megéri.
2011. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A webáruházban, ahonnan eddig a Joserát rendeltük, új termék az Arion és nagyon jó árban van. 3 nagytestű kutyánk van, az Arion nekik készült tápja tartalmaz glükozamint és kondroitin-szulfátot is. Erre gondolok. (Igaz itt nincs részletes leírás, de utána néztem.)

[link]


Az Arion többi tápja is nagyon olcsón beszerezhető itt, igaz most még bevezető áras, de 2 zsák rendelése esetén eddig még mindig volt akció bármilyen tápra.

2011. máj. 28. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:

a Cseri-Subás oldalról is hasonló áron tudod megrendelni az Ariont, de ők csak Nyugat-Magyarországon szállítanak

Nem rendeltem még tőlük, nem tudom milyen feltételekkel szállítanak, de az áraik nem nagyon változtak egy év alatt

2011. máj. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Felhívtam őket néhány hónapja, de sajnos felénk nem járnak, a postaköltség pedig nagyon sok lenne.
2011. máj. 30. 11:24
 6/8 anonim válasza:
26%
Én macskával etetem a kutyámat. Jól kerekedik(télen nyáron). De nyáron kevesebb macska fogy a szomszéd kertjéből.
2011. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem, ha elfogynak a macskák, te leszel a következő áldozat!
2011. jún. 25. 17:19
 8/8 anonim válasza:
én josrát adok neki josera kids de ha akkora lesz activot adok neki ő most a kutyim 10 hónapos gyönyörű kan dobermann hihetetlenül jó a josera táp én a kutyámmal eddig egész élete alatt csak tápot kapott és csak azt is fog meg néha kap főtt tojást is de én nagyon megvagyok elégedve ezzel a táppal és az ára is jóóó :DD
2013. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!