Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet híg egy 10 hetes...

Zsopega kérdése:

Mitől lehet híg egy 10 hetes kölyök széklete?

Figyelt kérdés
Nincs hasmenése, 3-4 alkalommal ürít naponta, de szinte állandóan hígabbat a normálisnál. Két hete fogadtam örökbe menhelyről. Ott nem tudom mivel és hányszor etették. Most Royal Canin Juniort kap egyszer és főtt rizst csirkével naponta kétszer, diétázik. Az orvos Summetrolim tablettát adott és mellé C vitamint, B vitamint és egy Florentero nevű bélflóra helyreállító tablettát. Kamillateát iszik üresen. Egyébként élénk, jókedvű kiskutya.
2010. okt. 15. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Most 8 hónapos a kutyám,többször próbáltam neki Royal Canin tápot adni de mindig hasmenés lett a vége!Ő nem bírja úgy hogy már nem is kisérletezgetek vele!Most Dog chow bárányos-rizsest kap neki ez vált be!:)
2010. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyd el a csirkehúst a kajájából (a száraztápból is), nagyon sok kutya érzékeny rá.

Lehet a kamillára is allergiás. Picit minimalizáld az étrendjét. A táp mellé max. egykis főtt rízst adj neki.

Lehet egy laza bélgyulladás is.

2010. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kamillateának van enyhe hashajtó hatása, szerintem attól is lehet, igyon inkább sima vizet.
2010. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Ma újra orvosnál voltunk, az orvos is azt mondta, hogy kissé kikerekedett 2 nap alatt a kiskutya, vegyem vissza a mennyiséget. De jó állapotban van, ami menhelyről hozott kölyköknél nagyon jó hír! :)
2010. okt. 15. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Az régen rossz,ha a doki nem tudja,egy 10hetes kutyának miért híg a széklete. és nem egyből begyógyszerezni. Neki az pénzbevétel,neked kiadás.Fölöslegesen.

Mert még hozzá kell szoknia a szervezetének arra a tápra, plusz a környezet váltásnak is szerepe van.Még fejlődik belülről...

2010. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!