Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatod van a...

Mendy98 kérdése:

Milyen tapasztalatod van a Leonbergi kutyafajtával?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék egy Leonbergit.

Amit eddig tudok róla az alapján szinte egy tökéletes kutyafajta lenne számomra.

Imádom a hatalmas testű, játékos, szeretetteljes óriás macikat.

Sztorikat szeretnék kérni róluk, tapasztalatot és esetleg olyan infókat amiket sokan nem tudnak róluk.

Azt tudom, h sajnos nagyon szeretnek ásni, egyáltalán nem házőrzők, mert túl barátságosak és hogy más állatokkal is jól kijönnek.



2023. aug. 9. 15:34
 1/9 anonim válasza:
67%

"Imádom a hatalmas testű, játékos, szeretetteljes óriás macikat."


Pont ilyen.

2023. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesóméknak volt. Szép, nagy, barátságos mackó. Házőrzésre alkalmatlan, bár a mérete riasztó lehet azoknak, akik nem ismerik. Kutyákkal, más állatokkal jól kijön, nem domináns fajta. Sajnos rövid életűek, persze ez egyedfüggő, de a 8-10 év már matuzsálemi kor náluk, ritka a 10 év feletti.
2023. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

Tudnátok nekem sztorizni leonbergikről?

Akár vicces, akár aranyos sztori is jöhet. 😊

2023. aug. 9. 22:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennyire kevesen tartanak Leonbergit?
2023. aug. 10. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Ritka és nem olcsó. Ráadásul azok többsége, aki ilyen óriás testű fajtát tud és akar tartani, az tanyára vagy telepre veszi, oda pedig pásztorkutya való.
2023. aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom, h a Leonbergi családi kutya, sok szeretet kell neki.

Konkrétan úgy tervezem, h velem fog aludni.

Igen tanyára tervezem, hogy sikerül tanyát vennem, de nem munkakutyának, hanem házikedvencnek.

2023. aug. 11. 16:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul a terveim szerint lesz mellette egy Berni Pásztor is.
2023. aug. 11. 16:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá(juk)! :) Két nagyon szép és barátságos fajta. :) Én személy szerint jobban szeretem azokat a fajtákat, amik egyben munkára is alkalmasak és megvédik a területüket, a jószágokat, valamint családi kutyának is jók, de ez mindenki egyéni döntése. :)
2023. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fermond válasza:

A szerintem legjobb fajta ismertetés:


https://www.youtube.com/watch?v=5QSaeS1wOIM

2023. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!