Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy fiú kutyusnál elmúlik a...

Egy fiú kutyusnál elmúlik a "fickósság" miután párosodik egy nősténnyel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú kutyánk. Nem volt még lány kutya közelében. Ha mondjuk jön hozzánk valaki látogatóba, ráugrik mintha meg akarná "csinálni".

Milyen úton-módon múlik ez egy a kan kutyáknál?


2023. aug. 30. 00:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim válasza:
86%

Egy kéjgyilkos leáll a nemi erőszakkal, miután megb*szta az első áldozatát? Nem.

A kutyád sem fog leállni attól, hogy kefélt egy jót és elvesztette a "szüzességét". Ráadásul a kutyáknak családra sincs igényük - nem úgy szerveződik a falka, mint az emberi társadalom - egy kan kutyának nem lesz szüksége kölykökre, akik majd eltartják nyugdíjas korában és az unokák dédelgetésére sem tart igényt. Sokkal szebb életet biztosíthatsz neki azzal, ha foglalkozol vele, mint azzal, ha a zsigeri ösztöneit akarod kielégíteni. Nem egy kutya-bordélyház fogja növelni az életminőségét.

2023. aug. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 NTBS ***** válasza:
43%
Időlegesen igen.
2023. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
10%

10!


Sajnos nem mindenki tudja. Mert ha tudná,akkor nem ajánlana mindenki egy nevelési hibára ivartalanítást.

Erre a viselkedésre inkább kutyaiskolát javasoljatok. Annak legalább lesz hatása is!

2023. aug. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de mi az hogy "kiskutyák apukája lenni"..?


Nem mesefilmben élsz.

A kan kutya meghágja (fedezi) a nőstényt (szukát).

Ezután nem járják együtt a kutyajáték-boltokat, nem várják együtt izgatottan a kölykök születését... nem emberek!


Ha nem akarsz kutyát feleslegesen szaporítani (= tele vannak a menhelyek), akkor ivartalaníttasd, és szoktasd le a vendégek vegzálásáról.


Mert baromi ronda egy neveletlen, mindenkire ráugráló kutya!

2023. aug. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
94%
Kérlek ne hozz le almot tőle. Semmi értelme. Minden állatvédő egyesület úszik a feleslegesen megszületett keverék kutyákban. Nem győzzük összeszedni őket és próbálni szerető otthont találni nekik. Ne növeld a számukat. Borzasztó sok emiatt a kiadása mindenkinek...
2023. aug. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező! Miért akarod, hogy legyenek kiskutyái?
2023. aug. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
95%

Nyakamon maradt egy alom kiskutya - a környéken találtam őket.


Már végighívogattam a létező összes menhelyet, de nem tudták őket befogadni, mert tele vannak.


Na, nekiálltam gazdit keresni. Jó, cuki fotókat csináltam, igyekeztem valami frappáns szöveget írni mind a négy kutyusnak, és körbekérdeztem a rokonoknál, ismerősöknél, a környéken, és mindenféle kutyás/kisállatos Facebook csoportban megosztottam őket.


Viszonylag lassan találtak gazdit.


Na, most ha a te kutyád "apuka" lesz (nem lesz apuka, nem fogják érdekelni a kölyköt. Még ha valamelyik hasonlít is rá kinézetre, attól még nem a kutyád mini klónja, más személyiség lesz) és mondjuk lesz 8 kölyök (nem ritka), akkor mihez kezdesz? Gondosan ellátod, féregteleníted és ivartalanítod mindet, és szerető gazdihoz kerülnek? Mint azt írtam, elég nehéz, hosszadalmas folyamat.


Inkább menj el egy menhelyre, és hozz el onnan a kutyust. Eljátszhatod, hogy a jelenlegi kutya az apukája, és legalább megmentesz egy életet és felszabadítasz egy helyet.

2023. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
95%

Nem. A kutya nem párban élő állat. Belé az van kódolva, hogy minden elérhető, tüzelő szukát be kell fedeznie, hogy továbbadja a génjeit.


Max az veheti el a "fickósságát", ha van a közelben egy másik, erősebb kan, aki megverekszik vele a párzás jogáért.


A hágás nem csak szaporodás céljából történik, dominancia kifejezésére is használják.

2023. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim válasza:
83%
Miért nincs már rég ivartalanítva?
2023. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim válasza:
85%
neveld meg!
2023. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!