Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy fiú kutyusnál elmúlik a...

Egy fiú kutyusnál elmúlik a "fickósság" miután párosodik egy nősténnyel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú kutyánk. Nem volt még lány kutya közelében. Ha mondjuk jön hozzánk valaki látogatóba, ráugrik mintha meg akarná "csinálni".

Milyen úton-módon múlik ez egy a kan kutyáknál?


2023. aug. 30. 00:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
96%

"Namost, a kérdés rohadtul nem a szaporításról szólt."

De, arról szólt, hogy dugass-e meg vele egy szukát vagy sem. Abból kiskutya van, vagy te akartad felhúzni neki a gumit? Vagy erőszakoljon meg egy ivartalan szukát, mert te lusta vagy megnevelni?


" Fajtiszta kutyám van,"

mindenkinek az van, hibrideket nem igazán lehet otthon tartani :)


"és csakis ugyanazon fajtiszta kutya lány "verziójával" akarjuk pároztatni"


Most félsz használni a kan, szuka szavakat? Hogy akarsz te így a kutyádnak kölyköket?



"ezt követően tervben van az ivartalanítás"

szerintem legyen ez az első lépés


"De előtte szeretnénk egyszer ha fedezne egy lány kutyát."

még jó hogy nem azt szeretnétek tőle, hogy egy másik kant fedezzen:)



"Először kérdezzétek mielőtt nekiálltok okoskodni."


Én kérdeztem, nem válaszoltál, hogy mégis mi a jó égért akarod, hogy a kutyád fedezzen, amikor alapvető dolgokkal nem vagy tisztában a kutyákat illetően, nem hogy kölyköket hozzá le bármelyiktől is.


Meg kérdezem még egyszer, hogy ezt te miért tartod olyan jó ötletnek?

2023. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen egyetértek a #8-assal. Ivaros kan kutyát is meg lehet nevelni. Nem ezen fog múlni, hogy szótfogadó-e. Ki lehet ivartalanítani, de semmi nem garantálja, hogy abbahagyja az ugrálást. Először azt kéne belesúlykolni az emberekbe, hogy az ivartalanítás nem azért ajánlott, mert kezesebb lesz tőle az eb, hanem azért, mert bizonyos eü. problémákat megakadályoz. Majd ha felfogásilag megvan, hogy a nevelés mindenképpen az ő felelőssége és megérti, hogy az ivartalanításra más miatt van szükség, akkor tud mérlegelni ez alapján és lehet vinni az orvoshoz műtétre. Gondolom azzal mindenki tisztában van, hogy az altatásnak is vannak kockázatai. Nem ennyire fekete-fehér a történet, hogy leadjuk, mint egy tárgyat és visszakapjuk. Előfordulhat, hogy nem ébred fel.
2023. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
94%
#42 Megnevelni meg lehet. De akkor a kérdező nevelje, ne dugasson meg vele egy szukát. Normális tenyésztő minimum három generációra visszamenőleg minden felmenővel és azok korábbi párosításaival tisztában van, mielőtt összerak egy kant meg egy szukát.
2023. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező! Miután elvesztetted a szüzességed, neked nem is állt fel többet soha amúgy? Csak mert kb. ezt kérdezed.
2023. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
0%
#43 A kérdésből nem következik, hogy párosítani akarja.
2023. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
92%
#45 Olvasd el akkor a 40 választ is. :)
2023. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
0%
A 40-es választ nem a kérdező írta... Komolyan, trollkodj mással, nekem nincs erre időm.
2023. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
91%
Nem a 40-es, hanem mind a 40-et... se # előtte, se . utána, azaz tőszámnév. 3. általános. És akkor én vagyok a troll.
2023. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
94%

" Fajtiszta kutyám van, és csakis ugyanazon fajtiszta kutya lány "verziójával" akarjuk pároztatni, ezt követően tervben van az ivartalanítás. De előtte szeretnénk egyszer ha fedezne egy lány kutyát."


Minek???? Az a szuka tulaj is egy hatalmas, címeres ökör, vagy egy utolsó szaporító, aki ilyenbe belemegy. Gondos, felelősségteljes lánykutya gazdinak eszébe sem jutna, már csak azért sem, mert egyrészt veszélyezteti vele a saját kutyáját, másrészt mi a pitypalattyot kezd a kölykökkel? Vagy őket majd ti átveszitek???? Tipikus felelőtlen gondolkodás, dugjon egyszer a kutyánk, merazmilyenjómár, a következmények, velejárók, az nem érdekel senkit. És ha összeszed pl. egy ivari úton terjedő betegséget a szukától?Mert van ám olyan a kutyáknál is.


Arról nem is beszélve, hogy ha valaki a fajtiszta meg a fajtatiszta közti különbséggel sincs nyilvánvalóan tisztában, az ne akarjon fedeztetni.

2023. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
0%
#48 Akkor írd azt, hogy olvassam el az eddigi válaszokat, vagy hogy olvassam el mind a 45 választ, merthogy addig a pontig annyi válasz érkezett, nem pedig 40. De igazából nem tudom miért chatelünk, ez nem egy chat oldal. A kérdezőnek válaszolj, ne nekem és ne másnak. Én is ezt teszem.
2023. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!