Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hós cane corso mennyit...

7 hós cane corso mennyit nőhet még kb?

Figyelt kérdés

Csak a kíváncsiság kedvért... főként magasság érdelkelne, a súly gondolom javarészt tőlünk függ :).

Aki válaszolna annak megköszönném!


2010. okt. 16. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

7 hónaposan még bőven nő.

A kanok esetében 64-68 cm, szukáknál pedig 60-64 cm az átlagmagasság.

Súly viszont nem lehet több standard szerint a kanok esetében 50 kg-nál, szukáknál 45 kg-nál.

2010. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel elég nagytestű kutya, akár 1,5-2 éves koráig is nőhet. Az első jól leírta :)
2010. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Még nő a kutyud egészen biztos. De ha minden ok akkor a standard szerint kellene alakulnia kb. Persze kivételek vannak. Mérd meg a marmagasságát hogy most mennyi és akkor kb meg tudod mennyit fog még nőni. Persze ezt nem lehet pontosan csak nagyjából megsaccolni... :)

Nekem vizsim van és kb 10hós kora óta nem igazán nőtt magasságra viszont szélesedett és izmosodott.. még mindig fejlődik mert másfél éves... de magasságra már nem igazán nő, De elérte a maximumot szóval nem is akarom. Nem az a lényeg hogy minél magasabb legyen...

Sok szép évet nektek együtt :)

2010. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És persze a fejlődési ütemük is változó... :) Van aki gyorsabban van aki lassabban fejlődik ki. Ez embereknél is így van. :)
2010. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat. Akkor figyeljük hogy mekkora lesz a fajtájához képest :). Mégegyszer köszi a válaszokat!
2010. okt. 19. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Én Cane Corsom 9-hónapos és 65cm magas sokkal jobban fejlödik mint a leirtakban de ö már kölyök kutya ként is nagyon maszív és hatalmas lábakkal és mancsokkal rendelkezett,és már 55kg ugy nézz ki még mindig nő de nem olyan gyorsan már és nagyon szép kan kutyus több vélenyböl és tenyésztöktől tudom hogy a kutya "tigris":)hatalmas állat lett belöle nagy büszkeségem!!
2011. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!