Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék nyár elején venni...

Szeretnék nyár elején venni egy franciabulldogot. És most azokhoz szeretnék fordulni akiknek van és tapasztaltak. Melyik az a szín amit érdemesebb választani? Mert úgy tudom hogy valamelyik szín fajtánál több velejáró betegség is lehet.

Figyelt kérdés

Javítsatok ki ha nem így van.

És tudom hogy vannak alap betegségeik is.



2023. okt. 4. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktam ilyet, ha nem tudom a választ nem válaszolok, de most mégis: fogalmam sincs, hogy melyik színváltozat betegesebb, ha egyáltalán. De a többség azt fogja írni - jogosan - hogy ne nyomott orrú fajtát válassz. Nem tudom mi az indok, miért pont ez kell, én ezeket a kutyákat (francia bulldog, mopsz és társaik) egyáltalán nem látom cukinak vagy aranyosnak, más okot meg nem látok, amiért ragaszkodni kellene hozzájuk, mert semmi specialitásuk nincs. Borzalmasan néznek ki szerintem és rossz hallgatni, ahogy fuldokolnak. :(
2023. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
58%

Feketet, fekete csikosat ne vegyél

Nem kell Royal Canin táp, csak felpuffad tőle

Az en fiú frenchiem 16kg


Nyáron kell nagyon figyelni, az en kutyám már kétszer majdnem hőgutat kapott

2023. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

1

Én is elzárkóztam tőlük de a férjem mindenképp ilyet akart. Hát a mi kutyànk annyira egy édes pofa kutya. Elmondani nem tudom milyen cuki és annyi szeretetet ad.

Kint tartjuk az udvarban, télen nyilván a fűtött kazánházban. De szerencsére nem volt gond a hőséggel. Ugrál, futkos, mozgékony. Pl a milyen nem rág szét semmit, nem ás, nem tesz tönkre semmit pedig most egy éves. A másik kutyáink lerángatták a száradó ruhákat.

Iszonyat okos, nagyon örülök hogy megvettük.

2023. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Értem 3-as, de én csúnyának látom őket (ismerek párat, hiába cuki és okos a kutya), pedig van kutyánk, sok kutyával találkozom, és sokszor még a kis csúnya keverékeket is cukinak találom, de őket nem. :( Mopszokat még kevésbé. :( Az meg hogy okos sok másik fajtára is igaz. ;-)
2023. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Az egész francia bulldog fajta egy velejáró betegség kupac.
2023. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem van. Barna színű olyan halvány barna. Nem beteges oda kell figyelni rà.
2023. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Kék fehér kb másfél éves szukánk van nem beteges típus játékos benti kutya saját magát szoba tisztaságra nevelte
2023. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

"És tudom hogy vannak alap betegségeik is." Akkor kezdd a felelős állattartást azzal, hogy nem vásárolsz brachycephal kutyát és nem támogatod ezzel a tenyésztésüket.


Cuki, csak aztán egy életen át ápolgathatod azért mert allergiás, vagy mert nem kap normálisan levegőt, ezért nem lehet kutyának méltó életet. Ha tudod, hogy beteges fajta, akkor miért kell? Hátha a tiéd nem lesz az?

2023. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Nekem egy két éves kanom van. Eddig csak pozitív véleményem van vele kapcsolatban.
2023. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván ilyenkor mindenkinek a világ legegészségesebb kutyája. Érdekes, hogy az utcán meg alig jön szembe olyan, akinek ne lenne valami látható/hallható baja.
2023. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!