Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék a szobámba egy...

Szeretnék a szobámba egy csivava kiskutyát. De hogyan győzhetném meg anyáékat?

Figyelt kérdés

Én vagyok az a csaj, aki ezt a kérdést tette fel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Tehát, érthető hogy senkim sincs, nagyon egyedül vagyok. Kutyám van odakint, egy tacskó, sokat szoktam vele lenni, nagyon szeretem őt.

De attól itt bent a szobámba nagyon egyedül vagyok, egy csivava kutyára gondoltam, hogyha majd este is bent alhatna velem, nem lennék olyan egyedül, mint most vagyok. (mert a kutyámat nem engedik hogy behozzam mert poros, bolhás, stb....). Anyukám erre is azt mondta: SZÓ SEM LEHET RÓLA! Egy poros, büdös kutyát ide behozni? SOHA! Pisil, kakil, NEM NEM ÉS NEM! De nekem ez lenne minden vágyam! Ezek előtt mindenbe belegyeztek (hajfestés, ezt azt venni), persze csak ha anya elmondta apának a hülyeségeimet. Lehet, hogyha apának is elmondanám, lehetne ebből az egészből valami? mert ő sokkal engedékenyebb, egy hörcsögöt is megengedett, hogy elfogadjak a barátnőmtől. De egy kiskutya mégiscsak más lenne, de komolyan! Nekem ez most a világon a legnagyobb vágyam!!! Hogyan győzzem meg anyát hogy valóra válhasson? (mert apának nem merem mondani). Én azt a kutyát gondoznám!!!!!!!! Mit tegyek?????? :\'(:\'(:\'(:\'(:\'(:\'(


2009. jan. 2. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kéne neked még egy kutya. Már van egy kutyád, inkább őt kéne szobatisztaságra nevelned és tisztán tartanod annyira, hogy bemehessen a lakásba. Szerintem a régi kutyáddal szemben nem lenne tisztességes, hogy neki kint kell maradnia, míg a másik bent lehet egész nap. Te mit szólnál, ha nem mehetnél be az egyik szobába, de a testvéred igen? Jó, tudom, hogy nincs tesód, de azért próbáld elképzelni a szitut. Szerintem amit az egyik kutyának megengedsz, azt a másiknak is meg kéne.
2009. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Valoban,màr van egy kutyàd,azt kellen szeretned!

Menj vele sétàlni,tanitsad,jàtsz vele!

Most azért hogy a szobàban legyen...

Hidd el,ahoz neked napi 24 oràt otthon kellene legyél,vagyis màr ne jàrj iskolàba,ne is dolgozz.

Mert egy kutya ha a lakàsban tartod,az sokmindent igényel,fürdetés,jàtszàs,etetés stb.

Eleinte szépnek tartanàd,késöbb nagy gond,teher még neked!

És ha megunod?

Nekem van egy szobacicàm,komolyan mondom igényel majdnem annyi törödést mint egy gyerek.

És bàr szobacica,néha képes nem a wc-re meni,hanem egy egy helyre odapisilni,vagy kakilni.

Azt is neked kellene takaritanod,és az màr nem olyan kellemes.

Szerintem inkàbb valami tanfolyamra jelentkez,amit szabadidödben végezhetsz.

2009. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen még egy kutyád, inkább más állatot tarts bent, akinek nem akkora a mozgásigénye, mint egy kutyának.
2009. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne a nap 24 órájában otthon lennie és a tacsi vagy a csivava szerintem való lakásba, szóval nem ez az akadály. Első voltam.
2009. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szijaa azt hiszem mi ketten kezet foghatunk mert nekem is egy kis Csivava az álmom és anyukám nemengedi meg a szobába aputól viszont megse merem kérdezni még leharapná a fejem szóval énse tudom ,h győzzem meg őket pedig olyan kis cuki csivavák vannak ♥♥♥
2009. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nahát, ez tényleg furcsa! Akkor szorítsunk egymásnak! :)

Habár nekem úgy sem engedik meg szerintem. :((((((((((((((((((((((((((((((((((

2009. jan. 2. 14:14
 7/14 anonim ***** válasza:
És ha helyette inkább nyuszid, vagy kiscicád lenne?
2009. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Neméppen azt szeretnék....Csivava kiskutyát, és ez fix! De nem is olyan válaszokat kértem, hogy inkább nem kell az neked, hanem olyanokat, hogy hogyan tudnám meggyőzni szüleimet. Tippeket, tanácsokat, hogy HÁTHA meg lehetne anyumat győzni...apumnak meg nem merem mondani...majd egyszer csak..
2009. jan. 2. 14:37
 9/14 anonim ***** válasza:

és ha megengedik,akkor csak a szobádba lehet?azért a kutya érdekeit,életét is nézd!nem jo neki se bezárva.én 10évet vártam egy yorkira,betegesen akartam,sokat sírtam miatta.nekem se engedték.de már felnőttem,és vettem/kaptam.(már nem otthon lakok).

próbálj meg bizonyítani a tacsin.kérd meg anyukádat vegyen neki bolhaírtót.játsz vele stb.hátha látja hogy tudsz róla gondoskodni.

2009. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok a kinti kutyámmal csak ugy engedtek meg nekem kutyát ha kint van.Én nekem nem engedik meg sajna:(

ezért kint kell lennie. és én csak annyit kérdeztem töllük hogy csak bent alvással de azt se engedték meg akkor a másikat se engednék meg. Reménykedek hogy neked megengedik!!! Drukolok.

2009. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!