Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felkészültetek már arra a...

Felkészültetek már arra a pillanatra, amikor majd el kell búcsúznotok a kutyátoktól?

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Fel. Nálunk, ő fog túlélni engem.
2023. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
1,5 éves a kutyám, nem foglalkozok ezzel. Voltak kutyáink egész gyerekkoromban, sajnos tudom, milyen elengedni őket, mindig nehéz.
2023. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem lehet felkészülni, 5 éve altattam el első kutyámat. 16,5 évet élt. Nála tudtam,hogy lassan a végét járja,mikor minden héten orvosnál voltam vele. De akkor sem tudtam felkészülni.


Jelenleg van egy 12 éves kutyám és egy 3,5 éves. 12 évesnél többször gondolok rá,hogy mi lesz ha nem lesz. De egyenlőre jó egészségi állapotnak örvend és sokat kirándulunk is,elég fitt kiskutya.

2023. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
5 éves kan németjucim van, s hogy lekopogjam, kicsattanóegészségnek örvend, nem úgy, mint én. Talán önzés részemről, de remélem, túlél engem, mert nem tudom, mihez kezdenék, ha elmenne. Imádom a feleségemet, de az elmúlt években rengeteg időt töltöttem a kutyámmal. Tanítgattam, s közben én is sokat tanultam tőle.
2023. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 benboglar válasza:

Erre nem lehet felkészülni,mert aki szereti a kutyáját,nem akarja elengedni !16 évig élt a fehér csípőficamos kutyusom, fájt hogy elment ! 10 évig egy barna házőrzőm / megmérgezték /rettenetes volt, a fia velem él. Most egy éve eltűnt gyönyörű ónémet juhászkutyám, hónapokig kerestem, de még most sem törődtem bele,hogy nincs !! Hátha egyszer haza jön !!!

Ők nem szoba, hanem udvari barátaim !!

2023. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!