Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves németjuhásznak jó az...

3 éves németjuhásznak jó az alábbi etetés, illetve megfelelő a mozgásterv?

Figyelt kérdés

Brit Care Dog Show Champion(halas-rizses) és Venison(vadhúsos-burgonyás) száraztáp + Rocco konzerv(marha-báránnyal/-kacsával/-pulykával verziók). ¾ rész táp-¼ rész konzervvel egybegyúrva + zöldkagyló por. Reggel fél 5-kor kapná meg a napi adagját.


Reggel fél 4-kor és este fél 10-kor 45perc szimatolós egészségügyi séta + vagy délelőtt fél 10-kor vagy délután fél 3-kor (műszaktól függően) 2 órás labdázós, játszós, szabadon rohangálós, tanulásos "séta". Heti 1* 5-6 órás kirándulás.


2023. okt. 15. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Es a kutyat mikor hagyod aludni, ha reggelfel4-kor es este 10-kor tervezel setat? Es te mikor alszol?

Nagyon gyorsan abba fogod ezt hagyni, mert a fel4 tarthatatlan, foleg telen, meg a kutyanak is hideg van kb.


Amugy jo terv, csak a setakat utemezd at normalisabb idore :D

De ezt majd kitapasztalod.

2023. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amíg dolgozom, ő alszik.

Én fél 11 és fél 4 között alszok meg ha délutános vagyok, akkor utána visszafekszem, ha délelőttös, akkor munka utáni nagyséta után alszok.

Eddig is felkeltem olyankor, mert cicáim vannak.

Meg eddig is reggel vagy munka után szoktam aludni.

Jobban tudok, mint éjjel.

2023. okt. 15. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul értettem, de a reggeli fél 4-es és az esti fél 10-es séták között is viszed sétálni napközben, ugye? Mert úgy írtad, hogy "plusz", "vagy". Csak a pluszos verzió jöhet szóba, különben a kutya 18 órát lenne bezárva, az állatkínzás lenne. 6 óránál többet ne legyen bezárva.
2023. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, rosszul értetted.

Reggeli és esti fix. Ezen felül délelőtt VAGY délután lenne a 3. séta, ami tombolós.

Csak az a VAGY, hogy délelőtt vagy délután lenne, mert ha délelőttös vagyok, akkor délután lenne a 3.séta, ha délutános, akkor értelemszerűen délelőtt lenne a 3.séta.

Egyébként, azt nem írtam, de amíg dolgozok, addig is le lenne vive, de az csak egy 10 perc, családtagom vinné, de ő nem kutyázik, szóval csak pisilni, kakilni vinné ki, mert megkértem rá.

2023. okt. 16. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor úgy megfelel szerintem.
2023. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!