Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgastervet ajanlanatok?

Milyen mozgastervet ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb tavaly ev elejen kezdtem el a dietam de bevallom nagyon buta voltam a mozgas nem volt rendszeres lutsa voltam kifogas volt sokszor h felek az izomlaztol vagy ezert vagy azert nem mozgok mindig kitalaltam valamit magamnak h miert nem es h majd raerek lenyeg h normalisan egyek egeszsegesen teljesen megvaltoztattam az etrendem a kilok porogtek lefele nem is volt gond mindidaig..... Nem vagyok ra buszke de vallalom..mar biztosan maskepp csinalnam :( 118 kgrol kezdtem (25 eves vagyok) es most vagyok 90 kg meg mindig nagyon sok nyilvan ratett h az utobbi 1-2 honapban bunoztem eleg sokat de a tegnapi nappal befejeztem mert 85 kg voltam mar vegre kozel a 70hez es a bunozesek miatt vissza hiztam 5 kgt .....a 70 kgval mar boldog lennek de az alomsuly nekem a 65. Nem szeretnek csonti lenni minimum egy regebbi Beyonce alak az etalon nekem legalabbis :) ..amit elszeretnek erni mindenkepp jovo nyar vegere tudom nem keves melo de ha eddig eljottem mar nem adom fel!!!!! Viszont igy h ugye nem mozogtam megereszkedett a borom a karomon ha felemelem csunya :( a combom is eleg lotyogos lett egy szoval nem feszes a testem viszont amugy formas vagyok popsi is van de formas amit tudom h ha rendesen edzenek az egeszseges taplalkozas melle nagyon utos lenne en mindennel tisztaban vagyok viszont nem tudom h kezdjek neki ezert irtam ide hatha tud valaki tippeket...170 magas es tudom ha lefogynek hasbol (lapos has) rendbe de zavar az is h tudom h a karomat mar nem tudom vissza csinalni nem lesz feszes max mutettel :( felek attol is h a hasam ha megtobbet fogsok szinten megereszkedik ennel jobban es csak egy nagy paca marad mert mar ket oldalt elegge ugy nez ki repedezesek is vannak nagyon latvanyosan es hasplasztika eleg eselyes 25 eves vagyok nem volt terveim kozt semmifele mutet :( a melleimet azt mar tuti h meg kell csinaltatni...sokan mondtak h amugy is megereszkedett volna mert h nagyon nagy sulyfeleslegnel nem szivodik fel foleg ha olyanok a genej es hat nekem edesapam is ez a "logosabb" fajta... Utolag okos az ember .. Itthoni tippeket varok ugyanis edzoterembe meg nem mernek menni eleg gatlasos vagyok meg a felesleg miatt zarkozott vagyok... Van itthon szoba bicikli es taposogep de nekem a legkrikitusabb terulet a hasam... es a combjaim is azok lettek nem feszesek.. Minden tippnek tanacsnak orulok !!!!
2016. júl. 10. 16:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Az irashibakert elnezest de betort a telefonom kijelzoje nagyon nehezen tudok iRni....
2016. júl. 10. 16:36
 2/3 crudy ***** válasza:
Az íráshibákkal nincs gond, néha olyanokat olvasok h tökönszúrom magam. Régóta válaszolok itt kérdésekre és már baromira unom a hülyéket így csak a normális és elszánt embereknek adok tanácsot. Ha komolyan gondolod a dolgot és ahogy mondtad már eleged van a kifogásokból akkor írj rám és megbeszéljük. Szívesen segítek tisztába tenni a dolgokat h minden magától menjen.
2016. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz én már tökön is szúrtam magam :)

De viccet félretéve, a helyes étrend nagyon jó, de sajnos szükség van megfelelő mozgásra ahhoz hogy jó alakod legyen. Gondolj bele, ha nincs rajtad zsír, mert olyan ügyes vagy hogy sikerült elégetned akkor mi fogja megadni a tested formáját? Bizony az izmok :) Ha nem végzel súlyzós edzéseket diéta alatt akkor valóban sajnos egy "paca" leszel ahogy Te is írtad. Nem bántalak, félre ne értsd, ezen még biztos lehet segíteni, de az tényleg látszik hogy nem érted a tested működését. :(

2016. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!