Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok adni tippeket?

Tudnátok adni tippeket?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék kb 5-7 kilót és azt tartani.

mennyi kalóriát érdemes bevinnem és milyen ételekkel?

illetve mozgás, mennyi kalóriát égessek, gyakorlatok?

esetleg aki épp fogyózik sporttal és étrenddel az eltudná mondani hogy mit fogyaszt mennyit mozog?



2019. ápr. 30. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

LCHF étrendet követek, ezzel váltottam életmódot 2 hónapja, eddig 8 kilót fogytam. Kalória nem érdekel, tápanyagokkal foglalkozom csak.

Szénhidrátom: 60-95 gramm között, átlagosan 80-85

Zsír 115-120 gramm

Fehérje 110 gramm

Mozgás a súlyfeleslegem mértékéből adódóan még nincs sok, mert egyszerűen még nem megy több. Heti 3x 50 perc, szobabicikli, illetve felülések egyenlőre (edzőgéppel). 25-25 perc.

Ha már könnyebben, kevesebb fájdalommal jár a mozgás, akkor terveztem többet/más jellegű dolgokat is.

Mit fogyasztok? Napi 3 étkezés. Zöldségek (párolva,nyersen, saláta formában), húsok, húskészítmények, tejtermékek, teljes kiőrlésű grahamm toast kenyér, tojás, olajos magvak, illetve durum tészta, krumpli, hüvelyesek, cukormentes édességek mértékkel. Ennyi.

2019. máj. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 10. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!