Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ez a mozgásterv ahhoz,...

Jó ez a mozgásterv ahhoz, hogy szálkásodjak?

Figyelt kérdés

Nem fogyni, csak formálódni szeretnék, főleg a combjaimra férne rá egy kis szálkásodás.


Bemelegítő gyakorlatokat végzek 10 percig, majd az ellpitkus tréneren 20 percet minden nap.

120 körül kellene legyen a pulzusom, ha jól néztem utána.


(20 éves, 106 magas, 58 kg vagyok)


2018. febr. 27. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom 160 cm vagy nem 106..

A szálkásodás azt jelenti hogy csökkented a testzsír százalékodat minimális szintre. Szóval fogyni kell és nem csak a combodról hanem mindenhonnan fogsz HA FOGSZ...

Mert ehhez az kell hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit elhasználsz. Én 4000 kalória mellett is fogyok mert aktívan sportolok van aki meg 3000 kalóriától hízik. Tehát ez mindenkinél más. Ha ezzel a mozgással nem leszel minuszban a kalóriákkal akkor akár még hízhatsz is de fogyni szálkásodni nem fogsz. A kajádat rendezd el.

2018. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Igen, 160, bocsi elírtam.


Egészségesen táplálkozom már, tulajdonképp csak az egészsé miatt akarok fitt lenni, és tényleg csupán a combjaimon alakítani valamit.

2018. febr. 27. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Az genetika hogy ki hova hízik jobban. Lehet hogy a felsőtesteden nincs felesleg csak a combodon. Vagy vannak vékony emberek akiknek mégis nagy hasuk van. Ettől függetlenül nincs helyi zsírégetés. Tehát lábgyakorlattól nem a lábadról fogysz hanem mindenhonnan. Az nem elég hogy egészségesen eszel. A hal is egészséges meg a csirkemell is. De ha többet eszel mint amennyit elhasználsz az ugyan úgy hizlal. Ha zöldségekkel laksz jól akkor kevés kalóriát viszel be, pedig lehet hogy tömegre sokkal többet vittél be mint pl ha húst ettél volna. Persze fontos a fehérje és zsír is, ha nem akarsz vegán lenni (én se vagyok) akkor egyél húst is de számolgasd a kalóriát és figyeld a hatást. Ha nem fogysz akkor csökkentsd kicsit
2018. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm megint!


Igen, sajnos örököltem a combvastagságot.

Igyekszem odafigyelni, köszönöm a hasznos tanácsokat!

2018. febr. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!