Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek,hogy a jàrókelők...

Mit tegyek,hogy a jàrókelők ne hecceljék a kutyàimat?Kerítés körben magasított dróthàló és elektromos kerítés. Utca felé vas,drót,nàd. Kivéve a kis és a fél nagykapunàl,ott kilàssunk,amikor kiàllunk autóval. Gyerek mégis benyúlkàl,kutya megkaphatja.

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Magas beláthatatlan kerítést csináltatsz, vagy a meglévő kerítéshez csodasövényt ültetsz (nagyon gyorsan nő), hogy senki ne lásson be.

El nem tudom képzelni, hogy ne intim kertem legyen.

2023. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kis és a fél nagykapura drótháló.
2023. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Hát az ellen nincs nagyon orvosság ha valakinek hülye az anyja apja.. mert én gyakorló szülőként nem hagyom hogy a gyerekem benyulkáljon a kerítésen ha van kutya ha nincs.
2023. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Elhuzhato vastag mad 2 meteren a kilatasos reszre is! Ne is lassaak ne nyuljanak be!!!
2023. okt. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Ha a gyerek benyúlkál és a kutya megkapja, akkor így járt a kis hülye (neked nem lesz belőle bajod, ha az állatod minden oltással rendelkezik, mert a gyerek volt a hülye)


Nem érdekelne túlzottan és biztosan nem építenék betonkerítést, mert a szülő képtelen megnevelni a gyerekét.

2023. okt. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!