Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy ozpincs kiskutyam 6...

Van egy ozpincs kiskutyam 6 hetes, es szobatisztava szeretnem nevelni meg fogja szokni?

Figyelt kérdés
ugyanis en ha bepisil vagy veletlenul bekakil a szobaban,akkor nem szidom meg,hanem ugyanugy jatszok vele tovabbra is,de felkapom es viszem ki,de utana rokton be is jovok vele!szeretnek vele porazon setalni,hogy ugy hatha kint pisilne,hogy tudjam megdicserni,mert ha kiviszem az udvarra fazik es nem pisil csak bent!hogyna vihetnem ki setalni ugy,hogy ne fazzon meg??e-mailt is kuldhet aki nem akar ide irni :) elore is koszonom
2008. jan. 7. 14:06
 1/4 anonim válasza:
100%

szió

elöször is a szobatisztaság nehéz mtéma. A bekakil vagy bepisil ne szid meg nagyon csak vid oda mutasd meg neki mit csinált és mind neki h nem szabad, és ha megoldható naponta többször vidd le sétálni(amig nem szobatiszta addig akár naponta 5-6szor)és ha lent elvégzi a dolgát akkor nagyon dicsérd meg. A megfázásról meg annyit, hogy a kutyákra már minden állatos boltban lehet rucit kapni és akkor nem fog fázni

remélem segítettem valamennyire

2008. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ennyi idős kutyit még nem szabad sétálni vinni!Amíg minden oltását nem kapta meg,nemcsak hogy állattal nem találkozhat,de még azt is kerülni kell ahol állat megfordul.A fertőzést az utcán is megkaphatja,és ez akár az életébe is kerülhet!Szobatisztaságra nem 1-2 nap alatt lehet nevelni,hiszen nagyon kicsi.Ahogy most szoktatod az majdnem jó,csak próbáld meg evés,alvás után rögtön kivinni,és akkor nem lesz ideje bent pisilni.Akár 2 óránként vidd ki az udvarra.6 hetesen nem is tudom hogy lehetett elhozni,ilyenkor még nagy szüksége lett volna a mamára.Nyugodtan adj rá meleg ruhát,és csak addig vidd ki,amíg a dolgát végzi.Ha ugyanoda viszed,a szagokat felismerve előbb-utóbb rájön,mit kell csinálnia.
2008. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nekem mar masodszorra van benti kutyusom,es mind ketto oylan,hogy kint nem hajlando elvegezni a dolgat,lehet azert mert hideg van,e smjd nyaron elvegzi a dolgat kint is? mert csak fazik es sajnalom ot kint hagyni,setalni nem vihetem,mert nagyon kicsi foleg meg ozpincs is,es az udvaron sem hagyhatom szaldgalni mert felek,hogy oda megy hozza a nagy kutya es megharapja es o is fel toluk!
2008. febr. 8. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt van két tényleg érdekes olvasnivaló a kiskutyák szobatisztaságraneveléséről:


[link]

[link]

2008. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!