Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban lakunk és kutyát...

Panelban lakunk és kutyát szeretnénk, de nekem nem kell inimini. Milyen nagyobb kutya érzi jól magát lakásban?

Figyelt kérdés
Napi 3 óra aktív sétát, játékot, feladatozást, tanítást, szabadon szaladgálást, kutyás bandázást tudok neki biztosítani. Heti kétszer pedig egy 5-6 órás kirándulást.
2023. okt. 21. 11:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó idegrendszerű vizsla?

Vagy agàr. Kifutja magát, és egész nap a kanapét támasztja.

2023. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is a vizslára szavazok, nekem is az van bár kertesházban élek.

A vizsla egy kényelmes, bújós, mindig a gazdi mellett lévő kutya.

Ha veszel neki egy puha ágyat, nem megy fel a kanapéra :)

Az a mozgás amit írtál bőven elegendő neki.

2023. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
85%

3-as: Azért ne tartson kutyát mert mások félnek tőle??

Te hol élsz? Ennyi erővel Te ne akarj mondjuk lakást felújítani mert másokat zavar a zaj.

Ki nem sz*ja le????

2023. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
14%
Igen,ha mások félnek tőle,ne tartson kutyát.Panelban élek,így is ép elég kiba..t kutyával találkozom.Póráz,szájkosár nèlküli "olyan jámbor" rotik,pitbullok.Egy tacsival nincs bajom,de egy komolyabb méretű dög zajos és büdös.
2023. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

3: próbállak megérteni: az utcán nem félsz a kutyáktól? Akkor máshol se tartsanak kutyát?


Annyit hozzátennék kutyásként, hogy azt én se szeretem, amikor mások póráz nélkül sétáltatnak kutyát olyan helyen, ahol sok ember van.


Nekem ugyan abszolút szófogadó kutyám van, de csak kutyafuttatóban, erdőben és a városszélu földutakon engedem el, ahol a madár se jár. Ha valaki jön, behívom.

2023. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

5

Aki egy állatot dögnek nevez az megérdemelne egy hatalmas maflást.

Ha félsz a kutyától mert faék vagy azért dög egy élőlény?

Nem vagy százas az biztos.

Sok sok nagy kutyát a környezetedbe!

2023. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is jó a vizsla, egész sok embernek volt már a mi lépcsőházunkban, jól bírták, kifejezetten nyugodtnak tűntek mindig.

Sőt, ismerősöm is lakik egy 2 éves vizslával kicsi panelban, jól megvannak.

Dobermann is van a szomszédban, szép jószág, de vele azért sokat is foglalkoznak, rengeteget van az utcán, és meg is van nevelve rendesen. 🙂


U.i.: Az én kisfiam meg a szomszéd kisfiútól meg kislánytól fél, mert sikítoznak, kiabálnak, hangosak. Szólok már nekik, hogy költözzenek el...

Sőt, jelezni fogom, hogy mindenképp kiskutyások költözzenek a helyükre, mert azokat meg szereti 🙃

2023. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a zajosság/büdösség pont nem méretfüggő...
2023. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%
9-es:éltem egy lépcsőházban tacsival is,rotival is.DE a büdösség méretfüggő.A tacsinak nem volt szaga-lehet fürdették,a roti után émelyítő bűz terjengett a liftben és a lèpcsőházban is.Nagy testű kutya nem való lépcsőházba,tessék,lehet fikázni.
2023. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Uhh de lett pontozva az egyik válaszadó, pedig tök igaza van! Ki nem sza.rja le válaszra , pedig az aki kulturlény és lakóközösségben lakik. Költözzön a szomszédodba egy 12 fős kiccsalád és ha zavar a 0-24 ben a mulatozásuk , veszekedésük és szólsz ennyi lesz , hogy ki nem sz.arja le jobb esetben...Nos a válasz első lépés nézd meg van e szabályzás a háziállatokra miket lehet tartani ,számolj a szaggal, szőrrel , nyállal stb. Van e elég pénzed, ugyanis ha beteg lesz csak röpködnek a tizezrek , a minőségi eledel sem olcsó. Mi lesz az első lelkesedés után? három óra kicseszett sok idő ráadásul nem egyszerre hanem két három részre elosztva az ideális . És soksor esik, meleg van , hideg van , nincs kedvem, buliztam nem tudok felkelni, nyaralni hová tudom vinni mert otthon nem hagyhatom, amig dolgozok ki van vele ? ne sirjon nyolc órát egyedül Nemcsak sétálni kell hanem játszani , kutyafuttatókban szocializálni más kutyákkal. sok embernek beletört a bicskája és tele vannak a menhelyek :( .. először nézz valami ismerőst és ajánld fel , hogy elviszed néha sétálni
2023. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!