Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya lázméréséhez milyen...

A kutya lázméréséhez milyen lázmérőt vegyek? És hogyan csináljam? Sose csináltam még ilyet

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 11:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

Egy bágyadt kutyád van te pedig orvos helyett lázmérőt mész vásárolni.

Tényleg nem való neked kutya.

2023. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11-kor bezárt a környéken az összes állatorvos, amikor felkeltem nem látszott még, h bármi baja lenne. Ha látszott volna, nyilván elmegyek vele rögtön dokihoz….
2023. okt. 21. 18:36
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Mindenhol van ügyeletes állatorvos.
2023. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ez igaz. De nem a halálán volt a kutya, hanem bágyadtabb volt a szokasosnal. Meg abba sem voltam biztos, h lazas.

Nem voltal itt, nem lattad a kutyat, nem ismersz engem sem, szoval szerintem ezt lezarhatjuk.

2023. okt. 21. 20:56
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerencsére nem ismerlek ez igaz, viszont egy betegnek látszó állattal azonnal orvoshoz kell menni, reggel óta vernyákolsz egy lázmérős hülyeséggel, bőven lett volna időd orvoshoz vinni.

Na szép estét fényezd magad micsoda jó gazda vagy mert vettél egy lázmérőt.

2023. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az 1-es vagyok.

Ami még fontos, hogy emberi lázcsillapítót nem szabad adni a kutyának.

Figyeld a székletét, a vizeletét (nem sötét vagy véres-e) hogy el tudd mondani az állatorvosnak a tüneteket.

2023. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
5# A kutya hőmérsékletét végbélben mérjük, nem hónaljban!
2023. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!