Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz ember vagyok, ha törzskö...

Rossz ember vagyok, ha törzskönyves kölyökkutyát várásolnék tenyésztőtől ahelyett, hogy örökbe fogadnék?

Figyelt kérdés

Anyukám idős, vele élek és vannak itthon kisebb háziállatok és nem merek ismeretlen előéletű és fajtájú keverék kutyát hozni a családba.

Viszont rosszul érzem magam, mert tele van az összes menhely.


2023. okt. 24. 06:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%
20. De ezek a kutyák mikrol te veszélsz már nem kicsik. Miért lenne rossz döntés ha kiscsi pár hetes kutyát akarsz? Elvégre egy kutya elég 10+ évig. Vannak akik úgy gondolják hogy nem árt ha ez idő alatt a saját nevelése őrzi a házat vagy alszik a kanapén. Nem mindenki tud megbízni egy olyan kutyában ami már felnőttként került hozzá.
2023. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Azóta is nézegetem a különféle egyesületek, állatmentő szervezetek posztjait, főleg idős kutyusokat. Soknál írják, hogy csak egy szerető otthonra vágynak és semmi gond nincs velük ugye az alapokon túl, de pl nem bántják a cicát sem.

Másik ötlet, hogy kölyök kutyát menhelyről, akit hozzánevelek az állatfalkához.

De hihetetlenül összeszorul a szívem az idős kutyák posztjainál 😭😭😭

ápr. 1. 21:05
 23/24 anonim ***** válasza:
51%
Erre bem tök mint mondani mert már harmadik oldal amin leírjuk hogy mit kellene csinálnod. Akkor mi lesz ha a kutya elkapja a kisállatok ami otthon van? Na akkor legyen bűntudatot. Ismeretlen előéletű állatot szerintem ne vigyél haza ha otthon kisállataid vannak.
ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
*nem tudok
ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!