Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás közben ha...

Kutyasétáltatás közben ha lepisili valaki kocsija kerekét a kutyám az nagy hiba?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 13:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
#8 Tehát ahelyett hogy kifejtenéd az tárgyról alkotott véleményedet, inkább másokat minősítesz.
2023. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%
Hát, minimum bunkóság, ráadásul utána más kutyák is felül akarják majd pisilni. Én a saját kutyámnak nem engedem lepisilni se a járműveket, se az épületek falát, se az oszlopokat, se a tűzcsapot, és a játszótér melletti kerítés is tabu, még akkor is, ha a szülők oda pisiltetik a gyerekeiket, amikor nincs idejük hazaszaladni (mindig van 1-2 hely, ahol jobban szimatolnak a kutyák az elkerített játszóterek kerítése mellett).
2023. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
16%
#11 azon mit kell kifejteni, hogy parasztság, ha hagyod a blökinek, hogy más autóját levizelje? Nem vagyunk egy hullámhosszon, gondolom a csikket is elpöccinted az utcán.
2023. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%

#13 Nem dohányzok, de gondolom te igen, és mások arcába is füstölsz.


Most akkor továbbra is feltételezésekbe bocsájtkozunk, vagy az üres vádaskodáson túl képes vagy normálil kommunikációra is?

2023. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
#13 mi a fenét akarsz még ragozni ezen? Ez nem egy tudományos vita. Mindent leírtam amit tudnod kell a véleményemről, ha te nem érzed ezt a jelenséget társadalmilag nehezen elfogadhatónak az már igazán nem az én gondom.
2023. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
8%
#15 Valójában csak engem ócsároltál, de ha ez lefedi a világról alkotott képedet, hát, ok, majd észben tartom a későbbiekben.
2023. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25%
itguy, én még le is szarnám az autódat, ha tudnám hol van, külön a kedvedért....
2023. okt. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nálunk a liftbe meg a lépcsőházba is lehúgyozzák a falat a kan kutyák.
2023. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A mi emeletünkön is azt hitte valaki, hogy valamelyik kutya pisilt a lépcsőházba, de mindig akkor volt pisiszag, amikor az idős lakók itt csevegtek az emeleten, valamelyik öregnek volt inkontinenciája, de nem voltunk olyan gyökerek, hogy bemószeroljuk őket, mert nem vagyunk bunkók, tudjuk, hogy nem tehet róla. Amióta az öregek nem itt cseverésznek a folyosón, megszűnt a pisiszag is.
2023. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nálunk nem azt hiszik, mert látjuk rendszeresen.

A domináns, ugatós kistestűek hugyozzák oldalba a falakat a lépcsőházban, látszik a nyoma, hogy a falon folyik, meg látjuk azt is, amikor épp csinálják, a gazda vagy tovább rángatja vagy nem.

2023. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!