Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A helyzet a következő, van...

A helyzet a következő, van egy 4éves éves kis termetű kan kutya a háznál és én most akarok egy kan Staffordot Szerintetek később megfognak férni egymástól?

Figyelt kérdés
Aki ugyanilyen helyzetben volt az írjon pls! :)
2010. okt. 20. 03:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Kölyök kan Staffordot*
2010. okt. 20. 04:02
 2/10 boborja ***** válasza:
nem mire ivarérett lessz a kutya széttépi a kicsit
2010. okt. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sajnos egyet kell értenem az első válaszolóval, hiába veszel nagyon jó idegzetű kutyát, amikor ivarérett lesz ki akarja és egy kis testű kutyával szembe ki is fogja vívni a falkavezérséget, ha kell annak árán, hogy neki megy a kicsi kannak... :O nálunk a szuka-kan staff között is volt némi dominanciaharc, mert a szukánk nyakas egy kisasszony és azt hitte hogy ő a valaki, aztán a kan 'megbubolta', benevelte, azóta semmi baj, de hát ugye ők egy súlycsoport
2010. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 éves kan foxi mellé hoztunk stafford kislányt. Most 9 hónapos a staffi, és kezdődnek a hatalmi harcok. Persze esze ágában nincs széttépni a foxit, hiszen pici kora óta együtt vannak, de most már ő akar a falkavezér lenni, szuka létére. Szóval nem törvényszerű, hogy nem fognak jól kijönni. Legalábbis ha kicsi a stafford. Ha felnőtt, akkor esélytelen.
2010. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egy 1 év 3 hónapos kan beagle mellett van egy 10 hónapos kan staffi.Nem volt köztük komolyabb hatalmi harc, viszont mi ivartalanítottuk mind2 őt és azóta is imádják egymást eszükbe sincs verekedni.
2010. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát végülis szukát hoztam el harc még nem volt köztük remélem nem is lessz (: :DDDDDD
2010. okt. 21. 07:37
 7/10 anonim ***** válasza:

nyugodtan vegyél kan kutyát. egy mindkettejük számára ismeretlen helyen szoktasd őket össze( így elkerülhető a dominancia harc) mert egyik sem védelmezi a területet.


bár az igaz amikor a stafford ivarérett lesz , akkor figyelj oda.



jó kutyázást !

2010. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok..bocsi nemláttam , hogy végül szuka kutyád lett (:
2010. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Próbálok oda figyelni mert korcsokat nem akarok :D (:
2010. okt. 24. 22:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Igy h szukát hoztam (: Nem is akarok eggyáltalán kölyköket de még kitudja (:
2010. okt. 24. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!