Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány napig sír egy elválasztot...

Hány napig sír egy elválasztott kölyök?

Figyelt kérdés
Az enyém egy hete van nálam, és két napja nem sírt, most meg egész nap nyavalyog, és nem tudom, mi a baja. :( Eszik rendesen, iszik is, azt elég sokat, pisil, kakil, de néha rátör, és nekiáll vinnyogni meg nyüszögni. Baj van?
2010. okt. 20. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem túl korán lett elválasztva? Én mondjuk 11 hetesen hoztam el, de egyetlen napig nem sírt. Ennyiből szerencsém van vele, másrészt meg egy igazi ördög!
2010. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökön volt nyolc.
2010. okt. 20. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:

És te hogy reagálsz a sírásra? Mert elképzelhető, hogy ilyenkor figyelmet kap, és mivel pont azért sírt, hogy figyeljenek rá, működik a rendszer.


Ha figyelmen kívül hagyod, akkor elmúlik idővel, de ha mindig megkapja a várt reakciót, akkor még sokáig sírni fog.

2010. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán reagálok, de akkor is sírdogál, ha épp a játékával van, szóval kétlem, hogy figyelemfelkeltés volna ezzel a célja. Azt éjszaka csinálja, azt már megismerem. :D Akkor abba is hagyja pár perc alatt, mert nem figyelek már rá, de nappal csak úgy fekszik, vagy iszik egyet és elkezd nyüszögni.
2010. okt. 20. 10:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Most is... Itt fekszik mellettem, rágicsálja a játékot (vagy szeretné a lábamat), és közben megy a nyafi. A hasa nem fáj, eszik is. Lehet, hogy csak unatkozik, vagy ilyen típusú lesz? Ilyen kis beszédes? Keverék, és van benne valami husky vagy malamutféle is, nem ezek a szánhúzók szoktak olyan sokat "beszélni"?
2010. okt. 20. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak dumás. Az én kutyám is hüppög, pl. ha unatkozik, vagy ha menne valahova, vagy sokszor, ha kint tanulunk, és nem akar szót fogadni, mert menne rohangálni, de koncentránia kell. Igen sokszor csak úgy mondja a magáét. 3 éve kitartóan próblálkozom a figyelmen kívül hagyással, de ő csak mondja :)
2010. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!