Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fogkőeltávolítás altatásban...

A fogkőeltávolítás altatásban történik a kutyáknál vagy elég elbódítani?

Figyelt kérdés
11 éves foximmal múlthéten voltunk dokinál és akkor szólt, hogy van egy pici fogköve, már így én is látom, de megmondom őszintén nem figyeltem és nem vettem észre. Mondta, hogy majd le kell szedetni, de akkor beteg volt és aggódtam miatta, ebbe a témába nem mentünk bele. Hányt, ment a hasa, szerencsére már jól van, 2 nap alatt helyrejött, majd jövőhéten térünk vissza a fogaira, csak gondolkodtam itthon rajta, hogy 11 éves és bár lekopogom egészséges, teljesen jó az àltalános állapota de mindig azt hallom, hogy idősebb kutyát már nem szerencsés altatni. Nyilván majd jövőhéten választ kapok mindenre csak addig is kíváncsi lennék, hogy akinek esetleg volt màr ilyen, hogy zajlik egy fogkőeltávolítás? Azt tudom, hogy fontos, mert később nagyobb problémákat okozhat.
2023. nov. 18. 15:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor így már nyugodtabb vagyok. Minden évben készül labor a saját magam megnyugtatására, illetve hogy időben kiderüljön, ha bármi gond van. Labor tavasszal volt neki utoljára, nem volt benne eltérés. Úgyhogy már csak a szív UH kell ha altatásra kerül sor.

2023. nov. 18. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!