Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat be lehet vinni...

Kutyámat be lehet vinni nyáron a vízbe?

Figyelt kérdés
Yorki kutyusomat be lehetne nyáron vinni úszni a vízbe? Lenne vele valaki mindig szóval egyedül nem hagynánk.
2010. okt. 20. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron miért ne vihetnéd be? Nem értem miért kérdezed...
2010. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Októberben kérdezed meg, hogy nyáron lehet-e kutyát vízbe vinni... -.-"
2010. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy be lehet vinni. Csak nem biztos, hogy szeretni fogja, mert a yorkik nem kimondottan vízszerető fajták, de persze vannak kivételek :).
2010. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
figyelj arra hogy vannak strandszabályok, és nem mindenhol lehet kutyust úsztatni.
2010. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem.

köszönöm a válaszokat :).

2010. okt. 20. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyre azonban nagyon figyelj oda. Nemhogy megfogod a kutyust és erőszakkal beráncigatod, vagy bedobod a vízbe, mert akkor tutira félni fog a víztől. Hagyd hogy maga ismerje meg. Odaállsz a víz mellé és hívogatod őt, ha már odamert menni a vízhez, úgyis szaglászni fogja a partot, esetleg iszik a vízből, aztán szerintem ha melege lesz, magától is belemegy. De erőszakkal soha ne vidd be, mert akár traumát is okozhatsz neki.
2010. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy yorki! túl rövid a lába nem fog szeretni úszni! ha egy spánielnél rövidebb a lába akkor nem fog tudni normálisan úszni!
2010. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!