Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok nagytestű (55kg)...

Ajánlanátok nagytestű (55kg) kutyának megfelelő nyakörvet, és pórázt?

Figyelt kérdés
nov. 21. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kötélpórázt használok és egysoros fojtó láncot, bár nem fojtóra állítva.
nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe milyen hülye voltam, azt nem írtam, hogy csak "sima" sétához kellene mindkettő. Némileg húz a kutya (suli ellenére is), de rajta vagyunk az ügyön. Suliban is a fojtót ajánlották, sőt, ott rá is tették, de valahogy úgy sajnálom ha az van rajta. :D
nov. 21. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Remelem megvan a rendszeres futas a kutyaval es nem ugy varod el,h ne huzzon,h nem mozgatod le.


Amugy meg freshnapfban van kikepzo poraz. Vastag heveder ,rajta karikakkal. Allithato hosszusagu.

nov. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként az sem mindegy, hogy milyen vérmérséklet, illetve a szőrhosszúság is számít a nyakörvnél. Milyen kutyáról van szó?
nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elperro márka megbízható,erős.


Ha húz előbb fojtóval célszerű,nekem bár csak egy 23 kgosom van,de 3 hónapig láncos fojtóban sétáltunk,mert húzott,most elég a sima textil is.

nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!