Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aztán az ilyenek miatt utálják...

Aztán az ilyenek miatt utálják a kutyásokat?

Figyelt kérdés

[link]

Magam is nagy kutyás vagyok, és rendszeresen hordjuk a nagytestű kutyánkat kutyabarát boltokba, fagyizókba, stb, de szigorúan láb mellett, rövid pórázon. Én pl. nem szívesen vennék meg jól összenyalogatott dolgokat...


nov. 24. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Nézd, amíg a kutyás részlegnél nyalogat bármit is össze, kutyagyűlölőként az ég világon semmi közöd hozzá.

A kutyásokat nem fogja zavarni, te meg úgysem veszel gumicsontot.

Nem értem mi a problémád. Nyilván az élelmiszerboltban nem fog összenyalatni vele semmit, mivel be sem mehet.


Ahová meg ő bemehet, szépen nem mésze be. Nem kötelező mindehová bemenned, és mindent összetaperolnod, ebből a szempontból lehetne több eszed, mint a kugyának. Láthatóan nincs. 😄

nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
*kugya=kutya lováriul (esetleg gugya).
nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem emiatt fogja valaki utálni a kutyásokat. Egy állatbolt pont nem fogja őket érdekelni, úgyse mennek oda.
nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Ennel szerintem sokkal nagyobb problema az, hogy sokan nem szedik fel a szart.

Mondom ezt kutyaskent. Nagyon bosszanto.

nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Én pont leszarnám, macskám van ugyan, nem kutyám de úgyis megmosnám a játékot mielőtt a blökinek adom.
nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Ez a kutya nem foglalkozik a kirakott áruval, probléma mentes. Nem sz.rik, nem nyalogat. Nem is bánt amíg "jókutyának" van programozva.

Én ezt szívesen setáltatnám és ajánlom a videón "nyalató" hölgynek, akárki is ő.


https://www.youtube.com/watch?v=0iIb1wtT7xU

nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2-es, a kutyákat sokszor jobban szeretem, mint az embereket. Mint írtam, van kutyám, akit nevelek, képezek. Viszont én sem szívesen fogdosnék meg egy jól összenyálazott terméket, mindegy, hogy játék, vagy más. Nálunk sok kutyabarát bolt van, de a kutyás boltokban sem néznék jó szemmel, ha egy "vendég" összenyalogatná az árut, sőt, az eladók szóvá is tennék. Anno a gyerekeimnek sem engedtem, hogy össze-vissza tapogassák az árukat a boltokban (tudom, most ez is divat), így a kutyámnak sem.
nov. 24. 14:10
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nem értem miért kell ebből általánosítani. Az üzlet helyében én kifizettettem volna az összenyálazott termékeket, aztán kalap, kabát, mindenki jól járt, a tulajdonos is, mert új dolgot tanult meg az élettől.
nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Sztem éppen az LSD hatása alól jön ki, akkor készült, mondjuk azt nem értem, hogy egy online magazin miért pont ilyen fotókat rak ki cikkhez címfotónak. Több, mint röhejes...

nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!