Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kis-közepes (max 15kg)...

Milyen kis-közepes (max 15kg) fajtát javasoltok agilityre?

Figyelt kérdés
Van már 2 kutyám, de egyik sem alkalmas rá. Egyik egy csivava, kimondottan szobakutya. A másik egy tacskó mix, aki ugyan elég mozgékony, de hosszú hát - rövidebb láb kombó miatt nem akarom direkt ugrálásnak kitenni. Vele keresős feladatokat szoktam csinálni. Olyan fajtát keresek, ami jól tanítható, gazdacentrikus és felnőttként max 15kg lesz. Fontos ez a méret, nem szeretnék ennél nagyobb kutyát. Előny, ha nem kozmetika igényes a szőre. Fésülés természetesen alap, de jobb szeretem a rövid vagy félhosszú szőrű kutyákat.
dec. 20. 12:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Lemaradt: kinti-bentiek a kutyáim, főként bent vannak, a harmadik kutya is bent aludna és bent lenne, amíg nem vagyunk otthon. Nem fogom kint hagyni egyiket sem a kertben felügyelet nélkül.
dec. 20. 21:36
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
#19 Héló, szóval aki nem panelban lakik, az már be sem engedi a házba a kutyát? Én mondom, hogy jöjjön le a jó isten, hát megbuktál a PISA szövegértés tesztjén?
dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
13%

Rovidszoru foxi,ha eljarsz vele MINDEN nap futni/bicsjozni. Az a kutya a futasainkkor 30 masodperc alatt fitotta le plsprintben az 5 km-es futopalyat es utana siman kergette tovabb a macskakat stb es sprintelgetett meg soxor ilyeneket.

Agilityben is gyozne minden versenyen.

dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hol van 5 km-es futópálya?
dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mármint amit be is látsz? A Margitsziget kör 5 km, azt 30 másodperc alatt hogy futja le?
dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!