Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon milyen lehetősé...

Magyarországon milyen lehetősége van annak, aki megválna a kutyájától, mert nem tudja ellátni?

Figyelt kérdés

Ha betegség, öregség, költözés, pénzügyi helyzet megváltozása, munkahelyváltás, gyerek születése vagy esetleg váratlan haláleset stb stb

miatt nem tudja ellátni a magyar ember továbbá a kutyáját milyen lehetőségei vannak a gazdának és az ebnek?


Tegyük fel nem egy népszerű fajta cuki benti kutyáról van szó, akit kitesz a gazda facebookra és másnap viszik egy jó helyre, hanem keverék vagy nagytestű kint tartott kutyáról.


Érdekelne milyen mentőövek vannak az ilyen gazdák és kutyáik számára magyarországon.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



dec. 28. 20:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%

19 Jól írod, nagyjából az esetek 10%-a az, amikor a gazdi valóban olyan helyzetbe kerül, hogy nincsen más megoldás. A többi mind kamu.

Magyarország gazdasága nagyon erősen adó alapú. Én még ezt meglovagolnám a politikusaink helyében, és tanfolyamhoz, engedélyhez és adóhoz kötném a kutyatartást. Egyből csak az olyanoknál lenne kutya, akiknek tényleg fontos az állat is, nem csak kert végébe ki.szott kerti dísz.

dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%
Ja és 6-os 20-as vagyok újra, az én kutyámat a szomszéd szintén kistestű puli-pumi keveréke cseszteti a kerítés mellett folyton. Az enyém ilyenkor leül a kerítés mellé, és figyeli a műsort. Kb. olyan tekintettel, hogy "ennek meg mi baja". És ennyi. Suliba járt szocializálva lett, ennek köszönhetően imádja az embereket, és teljesen semleges a kutyákkal.
dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a kutyád nobel díjat kaohat. NEM MINDEN JÓSZÁG EGYFORMA. Ennyi eszetek lehetne. Van akinek a kutyája BETON. VAS. TELI KAPU! Mégis leszaggatja a postást a bicikliröl. Én egy szervezet segítségét kértem. 2 ÉVIG neveltem. JÓL. Nem ez az egy eset amin ítélkezni kéne. Hanem azon aki 100.kutya után a 101.et is hazaviszi. Pedig tudja hogy nem tud vele foglalkozni
dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
94%
Ne vetíts, te se törődtél a kerti dísz kutyáddal, cane corsós. Látszik a leírásból, hogy ingerszegény élete miatt volt agresszív viselkedése, jó eséllyel még sétálni sem jártál vele. Húzd le magad most már...
dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
94%
23# Ha vas, beton, teli kapu a kutyád, akkor mutogathatnád a tudósoknak. Ha ezeken áttör, akkor is. Nem mellesleg, ez utóbbi esetben olyan agresszív, hogy biztosan ultrapocsék nevelést kapott egy ultrapocsék gazdától. Vagy semmilyet. Egy jó pont a részedre, hogy megszabadultál tőle, mert kutyatartásra alkalmatlan vagy, még egy csivavát sem lehetne rád bízni.
dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
"Van akinek a kutyája BETON. VAS. TELI KAPU! Mégis leszaggatja a postást a bicikliröl." (némi íráshiba történt csak.. ) valakinek a kutyája beton,vas,telikapu (van a ház körül) ...mégis leszaggatja a postást a bicikliről. Értelmezési szint. 0.
dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem az én kutyámról irtam. Nézz tv-t. A való világ nem az az álomvilág amiben te élsz. Van aki nem dobja el a kutyáját és nem felelőtlen pocsék gazda aki odaadja menhelynek. Van aki 10centis láncon tartja.. 6 kilós csont bőr nagytestü kutya...sárba esöbe kint. Ennivalót meg akkor lát ha egy ember elteker a ház előtt bevásarlás után... Én lennék a szar ember? Lehet. Viszont én tanulok a hibámból. 1 hiba amit jószágtartás miatt követtem el. 33év alatt. Huuu...börtönbe velem. Állatkínzó vagyok :'(
dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, a cane corso-s az év trollja, vegyétek már észre. :D Nem kell etetni szegényt.
dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!