Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Buszra yorkival fel lehet ülni?

Buszra yorkival fel lehet ülni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan,kell neki valami?
2010. okt. 22. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kis táskába rakod akkor szerintem még jegyet sem kell neki venni. De ez sofőrtől függ.
2010. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Legyen nálad egy vonaljegy, tatyóban vidd.

Csak úgy mellesleg megjegyzem, hogy bármilyen fajtájú és méretű kutyával föl lehet szállni a buszra. :/

2010. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szállítóboxot vegyél, azzal jobban jársz, és senki fog pláza cicának nézni.
2010. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kézipoggyász módjára szállítva díjtalan, amúgy menetjegyet kell neki váltani. Legalább is mifelénk.
2010. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ezt évek óta úgy csinálom, hogy fölszállok -jó esetben leülök- a kutyát az ölembe ültetem, és nyugodtan utazgatunk.

Vagy nézelődik az ablakon, vagy lekucorodik az ölemben, és szunyókál:)

2010. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a kistestű kutyákat szállítókosárban, vagy kézben kell szállítani. Van, aki igényli a szájkosarat is... (és mi van a mopszokkal?)
2010. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is yorkim van, és az első utazásunk előtt áttanulmányoztam a volán szabályait, aszerint a kistermetű, ölben szállított kutyának nem kell jegyet venni, mert "kézi poggyásznak" számít. Az első utamon ki is kellett osztanom a söfőrt, mert lehúzott volna egy egéstjeggyel! Ne hagyd magad! Én nem vettem neki szájkosarat, eddig nem szóltak, de pár százért már lehet kapni, lehet hogy jobban járok én is ha beszerzek egyet. Jó utat!:)
2010. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :)
2010. okt. 26. 15:33
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nekünk yorkink van.7 hónapos lesz pár nap múlva. Mivel kistestű nem kell neki szájkosár se box. Sőt ha rendes a buszsofőr akkor még kutyajegyet sem kell venni. Amúgy aszthiszem 250 ft az ára az ebjegynek. Egyszer mikor anyum eljött elém busszal hozta a pici yorkimat. Akkor kedves volt a sofőr és mintha észresem vette volna nem kellett fizetni. De lehet máskor kell. Amúgy kötelező fizetni,de ha nem szólnak pssszt...!!!!!!!!

De felülni természetesen felülhetsz,és a jegyen kívül nem kell semmi neki. :)

2011. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!