Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvost bunkóság 12-13...

Állatorvost bunkóság 12-13 óra között hívni ha a kutya nincs életveszélyben, csupán beteg?

Figyelt kérdés
Ki szeretném hívni a kutyához, csak ugye van etika, hogy 12-13 óra között normál esetben az ember ebédel ugye.
dec. 31. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor varj meg vele negyed orat, ha tenyleg nem sulyos, es ennyi idő már nem szamámít.
dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha én lennék az állatorvos hívhatnál nyugodtan, nem lennék mérges viszont az is tény, hogy ilyenkor általában ebédelnek.


Egyébként most az egyik helyi állatorvos felajánlotta, hogy a mai napon 24 órán keresztül hívható a tűzijátékok meg petárdák miatt. Ha kell házhoz jön éjjel kettőkor is szóval nagyon rendes :))

Ha neked is ilyen állatdokid van akkor fixen nem fogja zavarni.

dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Eldönti, hogy felveszi-e.
dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Hivd fel,az orvosi munka 24h kesziltseget jelent.
dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

4


Nem, nem jelent, és az ilyenek miatt találták ki az ügyeleti díjat (ami már 20.000 Ft), mert a te meg a hozzád hasonlók úgy gondolják, hogy minden sz.rral lehet ugráltatni az orvost.

dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 20.000? Én 26-án 37.500 forint ügyeleti díjat fizettem ügyeleti időben az ügyeletes orvosnak, hogy a kutyámat, aki hirtelen összeesett és nem bírt felállni, teljesen elengedte magát, semmi erő nem volt benne egyáltalán megnézze. Azt mondta, hogy ez a 37.500 forint a feltétele annak, hogy egyáltalán bemenjen a rendelőbe ügyeleti időben. Egyben elkért 50.000 forintot a kezelésért és elengedett, hogy hagyjuk pihenni, másnap vigyük vissza. A 15 éves kutyám még aznap délután meghalt.
dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap van, ráadásul dec 31. A legtöbb állatorvos nem dolgozik, főleg nem 12 után. Ha úgy érzed, hogy nem várhat 2-ig, akkor hívd fel, ennek tükrében kb. bármikor, mert így is-úgy is rossz az időpont.
dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

#6 Istenem, ez szörnyű 😭

Ráadásul karácsonykor, nem lesz mostanában boldog karácsonyotok, mert mindig a halálának évfordulója fog eszedbe jutni, nagyon sajnálom 😭

Őszinte részvétem 😭😭😭😭😭

dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6


Sajnálom, akkor alálőttem.


Én egy megyei jogú városban élek a Nyugat-Dunántúlon. 2010-2015 között az ügyeletes állatorvoslás az állatkórházban teljesen ingyenes volt.


Bármikor hívtad éjjel, akkor elbírálás alapján bement a rendelőbe, ellátta az állatot és tulajdonképpen csak a gyógyszerelést kellett kifizetned.


Aztán 1x kifüggesztettek egy táblát, hogy (akkoriban) 15.000 forint az állatorvos beutazása az állatkórházba és mellette le volt írva, hogy 10/9 alkalommal FELESLEGESEN rángatták be az orvost és hazudtak az állat állapotáról. Magyarul szándékosan rosszabbnak írták le, csak hogy mindenképpen bemenjen az orvos.


Szóval ezért van az, hogy már mindenhol fizetős lett ez is, az olyan emberek miatt, akiknek a kisujjad nyújtod, de az egész karod kell... De teljesen megértem őket, mert az emberek többsége egy igazi böszme barom.

dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, de szerinted ki dolgozik vasárnap? Ahol van ügyelet azt kell hívni, senki mást nem.
jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!