Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kint volt a közös kertbe a...

Kint volt a közös kertbe a kutyám, a szomszéd meg kieengedte az utcára, mert fél tőle. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom én voltam a hülye, de most nagyon mérges vagyok rá. Megbeszéltük, hogy oda nem rakhatom ki, mert fél tőle, de nincs meg a kutya most.
jan. 4. 15:50
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
97%

"fenyegetett már meg rendőrrel, jegyzővel, sintérrel..."

Akkor mi az istenért hagytad kint a kutyát?

jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, van benne chip. Orvosnál bejegyeztetni, hogy elveszett.
jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Közös kertbe eszembe nem jutna kiengedni a kutyát, főleg felügyelet nélkül. Még akkor sem, ha mindenki jóban van vele. A kutyám az én felelősségem, még akár véletlenül is kiengedhetné valaki, pusztán figyelmetlenségből.

Lehet, hogy túlzó a szomszédod félelme, nem tudom, mennyire jól nevelt kutyád van, de te legalább annyira hülye voltál.

Most szépen kezdd keresni, posztold közösségi oldalra, nyomtass plakátot...

jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 Szervizmérnök úr ***** válasza:
88%

"mert fél tőle"


Olyan rosszarcú kuty?

Erről valahogy elfelejtettél szólni.

jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd még szólt is neked, többször is. Számíthattál volna rá, hogy valamit tenni fog. Az nem kifogás, hogy nem voltál otthon, mivel a közös kertbe nyilván te engedted ki, ráadásul felügyelet nélkül volt. Egyikőtök sem különb...
jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Veled nem lehet beszelni, hiszen a tobbszori keres ellenere is pont szartal bele. Persze, hogy kinjaban mar fenyegetett is, mert semmit nem ert el nalad, ahogy az abra is mutatja, tovabbra is kiengedted a kutyat.


Oszinten, megerdemled, most ebbol majd tanulsz. A kutyust persze sajnalom, nem o tehet rola, remelem, hogy elokerul es jo kis lecke lesz ez neked.

jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem össze kéne tenned a kezed, hogy "csak" kiengedte, nem mérgezte meg, vagy ütötte agyon.
jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalataim alapján már régóta sejtettem,hogy a legtöbb kutyatartó felelőtlen idióta,és alkalmatlan kutyatartásra,de még itt is ez bizonyosodik be egyre jobban.Nem az első ilyen jellegű kérdést olvasom.

Sokszor ti vagytok a legnagyobb állatkínzók.

jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Chip van benne, facen már keresem. Nem rosszarcú kutya, spicc fajtajellegű. Barátságos, de ilyen fóbías emberrel még nem talalkozott amúgy. Nem 2 méteres pitbull...
jan. 4. 18:52
 20/43 A kérdező kommentje:
Voltam már itt a környező utcában, egyelőre sajna semmi. Szomszédok se látták sajna. A kedves szomszédot meg hiába kérdezem, h legalább azt mondja meg merre ment, de azt mondja legalább most nincs a kertbe semmi. Imádnivalo...
jan. 4. 19:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!