Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kint volt a közös kertbe a...

Kint volt a közös kertbe a kutyám, a szomszéd meg kieengedte az utcára, mert fél tőle. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom én voltam a hülye, de most nagyon mérges vagyok rá. Megbeszéltük, hogy oda nem rakhatom ki, mert fél tőle, de nincs meg a kutya most.
jan. 4. 15:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy spiccet hagysz kint egyedül? Ivartalanítva van legalább?
jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, csak tudod, a spiccek eléggé népszerű kutyák, simán el is lophatja valaki, aztán viszi eladni vagy ha ivaros, akkor szaporítani.


Itt kérj neki plakátot:

[link]

jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
92%

Ne a szomszédot szidd, hanem magadat! te vagy egy utolsó, felelőtlen seggfej! A fenének kell ilyennek kutyát tartania...

És mégis miért nem vagy az utcán? Miért nem kutatsz a kutya után?

jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Ivartalan igen. Már körbejártam az utcákat, éjszaka meg egyedül nőként nem fogok kint mászkálni, azt elhiheted. A könyéken ismerik a kutyámat, ha a látják szólnak. Pénzt is felajánlottam érte.
jan. 4. 20:40
 25/43 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, nehogy kint maradj éjszaka a kutyád miatt... Majd szerzel másikat holnap, igaz? Csak ne kelljen a hidegben kint lenned.


Remélem a büdös életben nem tartasz többé állatot, ha se gerinced, se felelősség tudatod nincs! És még annyira sem fontos neked a kutyád, hogy utána menj keresni. Persze, te körbe jártad az utcát...

jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kíváncsi az okoskodásodra, azt meg nem te mondod meg mit tarthatok és mit nem, szerencsére! Nem fogok kimenni, ez egy veszélyes környék és nem a hideg miatt. Okoska...


Holnap megyek, folytatom a keresést. Köszönöm annak, aki segített.

jan. 4. 21:05
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a fajtamentésnek is, tudjanak róla.
jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Szaralak az te vagy, ez itt nem a kényelmes Budapest okoska, itt késsel mész ki éjszaka az utcára, jelentem az összes okoskodásodat. Ne írj több hülyeséget, ezzel nem leszek előrébb. Nem megyek ki, fog már fel az agyaddal kösz. Nekem nincs apucikám meg tesókám meg pasikám aki védje a seggem. Felfogod végre?


Igen, írok a fajtamentésnek.

jan. 4. 21:15
 29/43 A kérdező kommentje:
Már törölték, akinek írtam. Szerencsére. Bocsánat a szóhasználatért, de ő írta rám, hogy "szaralak".
jan. 4. 21:16
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kellett volna kint hagyni egyedül, főleg ha ilyen bolond szomszéddal van dolgod. Valójában mindketten hibásak vagytok. Hiába fél tőle, hiába kérte tőled többször hogy ne tedd ki, akkor sem engedheti ki más kutyáját. De na vannak ilyen hülyék. Viszont a te felelősséged is nagy benne, hogyha kérte többször, hogy ne tedd ki oda egyedül és már fenyegetőzött is akkor nem értem miért tetted ki. Tudhattad volna hogy egyszer valami baj fog történni és meg is történt. Vannak ilyen emberek akik még egy spicctől is félnek vagy már csak azért se akarják hogy neked jó legyen.

Ennek ellenére remélem sikerül megtalálnod a kutyust, de innentől kezdve ne hagyd kint egyedül. Szintén spicc tulajdonos vagyok úgyhogy már csak ezért is remélem hogy hazakerül és remélem tényleg tanulsz a hibáidból.

jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!