Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kint volt a közös kertbe a...

Kint volt a közös kertbe a kutyám, a szomszéd meg kieengedte az utcára, mert fél tőle. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom én voltam a hülye, de most nagyon mérges vagyok rá. Megbeszéltük, hogy oda nem rakhatom ki, mert fél tőle, de nincs meg a kutya most.
jan. 4. 15:50
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Igen, én nem is mondtam, hogy nem vagyok hibás, nagyon is az vagyok. A szomszéd meg már csak ilyen, többet nem lesz kiengedve. De balhézni sem akarok vele, azt én sem értem, miért nem hívott fel akkor, igaz nem voltam otthon, dehát neki ez kézenfekvőbb megoldás volt. Sajnos.
jan. 4. 23:22
 32/43 anonim ***** válasza:
95%

A szomszéd olyan, amilyen, viszont rohadtul semmi felelőssége nincs. A te kutyádra neked kellett volna vigyáznod, ha lett volna benned gerinc! Nem másnak! És most meg hagyod a kutyádat szökni.


Az, hogy a felelősséget is másra akarod hárítani...

jan. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, hogyha megmondta, hogy NE vidd oda, mert fél tőle, akkor mi a francért kellett kivinni ÉS otthagyni a KÖZÖS kertben?


A "közös kertbe" egyébként sem engedünk le kutyát csak úgy, hogy azután ott hagyjuk.

A francokat, ha te ott vagy vele, oké, ha nem vagy ott, a kutyádnak semmi keresnivalója egy társasház kertjében.

jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Na van mar valami hir a kutyarol?
jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Igen, meglett, ma megtalálták. :)
jan. 6. 00:06
 36/43 anonim ***** válasza:
12%
Remek. Akkor most keresd meg a fajtamentést, hogy találjanak neki egy normális gazdát. (De nem, nyilván még ennyi felelősség sem szorult beléd.)
jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Ja nincs elég gazdátlan kutya náluk biztos. Majd ha meghaltam, akkor vihetik el.
jan. 6. 09:31
 38/43 A kérdező kommentje:
És természetes bent van a lakásban, a szomszédtól meg majd látványosan elnézést kérek, hogy 'had örüljön".
jan. 6. 10:20
 39/43 anonim ***** válasza:
17%
Sok gazdátlan kutya van, igen. De ha valakiben egy szemernyi értelem, felelősség tudat sincs, ha a "gazda" egyszerűen lusta arra is, hogy vigyázzon a a kutyájára vagy legalább keresse, annak nem való állat!
jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Ja te vagy az, aki nem bírta felfogni, hogy itt éjszaka nem mászkálunk kint? Én kerestem, meg is lett. És most sem mászkálunk kint itt, ha a fene fenét eszik, akkor sem.
jan. 6. 10:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!