Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kint volt a közös kertbe a...

Kint volt a közös kertbe a kutyám, a szomszéd meg kieengedte az utcára, mert fél tőle. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom én voltam a hülye, de most nagyon mérges vagyok rá. Megbeszéltük, hogy oda nem rakhatom ki, mert fél tőle, de nincs meg a kutya most.
jan. 4. 15:50
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Amúgy miért nem azokra akarod ráúszitani a fajtamentést, aki éhezteti veri láncon tartja a kutyáját? Miért arra, akié 1x kiszökött, akkor is úgy engedték ki? De jöjjenek csak bátran, jól tartom kutyát, innét nem viszik sehova :)
jan. 6. 10:45
 42/43 anonim ***** válasza:
89%

Ez most egy durva tanuló lecke, bízzunk benne,hogy meg lesz a kutyus.


Van egy kutyás ismerősöm nekik is van közös udvar házi rendben is ott van,hogy gazda nélkül nem lehet kint a közös kertbe a kutya.


Mindig mikor kiengedik ott állnak vele míg el nem végzi a dolgát, össze szedik. Bár pont ez miatt napi 1x sétálnak vele 1,5-2 órát.

Sajnos ilyen helyen kompromisszum kell,nem szeretheti mindenki a kutyákat. Tény kiengedni sem kellett volna,nagyon paraszt dolog!

jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
84%
ALAP, hogy elnézést kérsz, nem azért, hogy "hadd örüljön", hanem mert bunkó vagy.
jan. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!