Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beltéri fa vagy fém kutyakennel?

Beltéri fa vagy fém kutyakennel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fontos, hogy kistestű kölyök kutyáról van szó.


Melyik a jobb? Ha fa lenne, a tetejére lehet pakolni? (Pl gyertya)

Vagy maga az egész fa ötlet rossz? Inkább fém?


jan. 13. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Kölyökkutya mindent megpróbál megrágni, úgyhogy én a fát emiatt nem javaslom. Gyertyát meg semmi ilyen tetejére nem kellene tenni, a kutya mozgolódik bent, felborul, ami a tetején van, aztán már meg is van a baj. Ez nem értem, hogy jutott eszedbe.
jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

1-es: gondolom ilyenre gondolt a kérdező:

[link]


Ezen nem fog borulni semmi.


Kolyokkutya mellé én is inkább fémet javaslok, a fát tudja rágni, kaparni, plusz amíg nem szobatiszta, a fémet könnyebb fertőtleníteni.

jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha a kutya nagyon ugrál bent, akkor borulhat, ami a tetején áll. :-) Egy gyertya, egy váza. Én nem kockáztatnék ilyet. :-) A kölyökkutyák meg szeretnek ugrálni.
jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Miért is kell bezárni a kutyát?
jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nyílván kölyökkorban semmit nem raknák rá.

Lehet tényleg jobb lenne fémre váltani és akkor talán később fára váltani.

Gyertyát is nyílván úgy gondoltam,hogy felügyelet mellett.


#4 Sokan ajánlják. Szerelő jön akkor ideiglenesen betenni, vagy a szobatisztaság közben is jó. Megfelelően kell használni... de nyílván,ha többet akarsz tudni róla,tegyél fel külön kérdést :D

jan. 13. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Neked nem ajanlok kutyat. Sot, egyik proli panellakonak se. A kutya faluba valo kertes hazba, ha en lennek orban mar reg betiltottam volna a putyatartast panelbe
jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Nem tudod,hogy szeretném tartani a kutyát.

És NEM ez volt a kérdés.

jan. 13. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Használj LED gyertyát, az nem okoz tüzet. Ismerem azokat a fa szobakenneleket is, de a képeken is felnőtt kutyákkal illusztrálják (Photoshoppal), nem véletlenül. A fém jobb, és arra is hasznos, ha esetleg valami miatt bármikor boxban kell utaztatni a kutyát. Egyébként tűzijétékfélős, viharfélős kutyák közül is van, aki szobakennelben érzi olyankor biztonságban magát.
jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

En a femre szavazok, konnyu takaritani, ossze lehet csukni es vihetitek akarhova. Vagy epp elrakhatjatok, ha nem kell.

Mi pl nyaralasra szoktuk vinni, mert neha ha muszaj egyedul hagyni a kutyat par orara, akkor a biztondag kedveert inkabb kennelben van. Bar nem rombol vagy pisil be soha mar, de idegen helyen sose lehet tudni.

jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!