Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elmenjek a kutyaoviba/suliba?

Elmenjek a kutyaoviba/suliba?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos sfj-m és ma bvan edzés a suliban (már elmúlt 4 hónapos). Elmenjek megnézni vagy nincs értelme ennek az oktatásnak? Most nincs nálam pénz, szerintetek nem veszik zokon, hogyha először csak megnézem? Nem voltam még kutyasuliban, és érdekel hogy mit csinálnak ott.
2010. okt. 23. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Menjél nyugodtan. Kukkolni, ingyen is lehet:)

ÉS legalább meglátod, hogyan működnek ott a dolgok.

2010. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De azért beszélhetek is velük meg az edzőkkel, nem?

Csak holnap kapok pénztaztán gáz lenne ha benyögnének vmi összeget azt nincs nálam semennyi :D

2010. okt. 23. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el megnézni, bár lehet, hogy a kutyusoddla kellene kirpóbálni. Nem tudom, h megenegdik-e, de egy próbát megr :) Úgy hallottam, hogy 6 hónapos kortól lehet suliba vinni, szóval a kutyudnak még ovi kell.
2010. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, én is úgy csináltam először. Szépen elbattyogtam kutya nélkül, végignéztem egy foglalkozást, majd mikor szabaddá váltak az oktatók lecsaptam rájuk.

Nyugi, senki nem fog hülyének nézni:)

2010. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én sztem kutyussal megyek, de megvan ind a 4 oltása, szóval sztem már mehet.

Hátha látunk vmit...:P

2010. okt. 23. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!