Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom azt elérni hogy...

Hogyan tudom azt elérni hogy a kutyát teljesen hidegen hagyja a jelenlétem?

Figyelt kérdés
Nemrég került hozzánk egy kutya. Egyéb okokból nem akarom hogy közeledjen hozzám. Nem akarom hogy barátkozni akarjon velem. Azt szeretném elérni hogy teljesen hidegen hagyja a jelenlétem. Bizonyos okok miatt nem szeretném hogy közte és köztem kötődés alakuljon ki

jan. 17. 13:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9. Levegőnek nézem. Nem szólok hozzá, nem simogatom meg. Mint ha ott se lenne. Nem fogom ütni az állatot. Foglalkozzon vele az aki idehozta
jan. 17. 19:37
 12/20 A kérdező kommentje:
10. Akkor van rá esély hogy nem fog velem foglalkozni?
jan. 17. 19:44
 13/20 A kérdező kommentje:
9. Alapos okom van hogy nem akarom magamhoz közel engedni. Szerencsére munkámból kifolyólag nem sokat fogom látni. Mégis zavar hogy már az első perctől kezdve barátkozni akar. Minden áron. Nem érdekli hogy levegőnek nézem folyamatosan a sarkamban van. Még az a szerencse hogy nem nekem kell otthon lenni vele. Annak aki idehozta
jan. 17. 20:03
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez innentől a család témakörbe tartozik. De inkább egy pszichológust keress fel. A defektes családi kapcsolataidat itt senki nem fogja tudni megoldani.
jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Te kije vagy annak, aki úgy döntött, hogy lesz kutya? Ki az ingatlan tulajdonosa?
jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az az érzésem, hogy nem a kutyával, hanem a kutyát hozó családtaggal van bajod? És a kutyán keresztül õt akarod büntetni ilyen passzív-agresszív módon?
jan. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a szüleid akartak kutyát, mert semmilyen más módot nem tudok elképzelni, hogy "lett".


Felnőtt embernek nem lesz kutyája, ha ő nem akar, kivéve, hogyha még a szülői- anyós házban él - akkor pedig el kell költözni, ha nem tetszik, hgoy a szülők vettek egyet.

jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok, a gyerekünk 22 éves, egyelőre "otthon" él, és igen, vettünk egy kutyát, mert a gyerek jó esetben 1-2 éven belül elköltözik (így neveltük, segítünk neki benne), a kutya viszont velünk marad 12-13 éven keresztül.


Nem tetszett neki, mert ő nem akar kutyát. Nem is NEKI vettük, hanem magunkank a férjemmel, hogy ne csak ketten legyünk már, a gyerek meg azt a kis időt kibírja, amúgy is koliban van hétköznap.


Ez nem az ő döntése, és az égvilágon semmi dolga az állattal. Etetjük, sétáltatjuk (mi, a férjemmel), neki annyi a feladata, hogy hiszti helyett felnőttként viselkedik.

jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom szerencsétlen kutyát. Ilyen idióta társaságba került...
febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
csak simán ignoráld. ne bántsd mert az a későbbiekben kellemetlen lessz ha utál de ha csak ignorálod egy időután rájön hogy tőled nem kap figyelmet. a nagy állatvédőknek írom h nehogy már ő költözzen el egy kutya miatt mégis előbbre való egy embert mint egy kutya azért meg ne sajnáljuk már a kutyát hogy egy ember a családból aki nem is akarta az nem foglalkozik vele
febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!