Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom elérni hogy új...

Hogyan tudom elérni hogy új helyen egy helyre kakiljanak?

Figyelt kérdés
Vettem egy ingatlant és már a beköltözés fázisban vagyok. A gond az hogy a 3 kutyámat is oda szeretném vinni, de az udvar nagyon szép ezért nem szeretném hogy össze vissza kakiljanak. Van valami módszer amivel rá szoknaknarra hogy csak egy helyre menjen minden? Valaki ajánlotta hogy szórjak egy kevés homokot egy helyre és vigyek oda az előző helyről kakit. Ez működhet?

2023. márc. 29. 14:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%
Ne haragudj, nem mindegy, hogy egy helyre, vagy akárhova kakilnak? Úgyis minden nap felszeded, akár egy helyről, akár három helyről, nem?
2023. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Vidd ki oket napi tobbszor setalni es akkor nem fognak a kertbe kakilni :)


Az en kutyam pl csak seta kozben kakil, a kertbe nem is szokott.


De amugy meg ha kakilna, felszednem.🤷‍♀️

2023. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Elég durva mulasztás kertben tartott kutyánál naponta legalább egyszer nem felszedni. Csak tudnám, minek van három kutyája annak, aki ennyire sem képes, mi lesz a következő, vizből sem kell frisset kitenni neki, enni meg egye, amit kikapar???
2023. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Felszedem,de azért nem mindegy hogy egész nap bejarjam körbe az udvart egy kaka miatt vagy pl odakakilnak egy helyre ahol aztán a gyűjtőbe rakom ami mellette lesz.

Látom az utóbbi időben ide már felelsleges kérdést kitenni mert mindig van valamibe elakadni!

2023. márc. 29. 14:45
 5/25 A kérdező kommentje:
*felesleges
2023. márc. 29. 14:45
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Ha annyira nagy az udvar, hogy keptelenseg korbejarni naponta, akkor valassz le egy reszt a kutyaknak belole.
2023. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ugy alakult, hogy a kutya csak akkor kakil, amikor kivisszuk a hatso kertbe (ami keritessel el van valasztva a hatso es elso udvartol)


szepen spurizik a kapuhoz es varja, hogy kinyissuk.


Amikor bekopltoztunk, mindig hatra vittuk es megszokta, hogy az a kaki hely

2023. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%
#4 Nehogy már te sértődj meg azon, mert annyira nem bírod a friss levegőt és a saját udvarodat, hogy reggel-este körbejárod. :D Ezek olyan mondvacsinált problémák, gyomlálni is kell majd azt a szép udvarodat, ha fát ültetsz, azt is gondozni kell... Ez a kutyatartással jár. Sajnos nem könnyű ránevelni, nekünk is volt, amelyik egy bokor tövébe volt csak hajlandó, az utána következő meg szerte széjjel, amilyen kedve volt. Kisebb meló összeszedni akárhonnan, mint ránevelni (tök értelmetlenül) egy ilyen szokásra, neked sem okoz nagyobb kényelmet, a kutyának is felesleges lecke.
2023. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Gondolom azért van csinálva ez a fórum hogy lehessen kérdezni. Én kérdést tettem fel, nem kioktatást vártam!

Mellesleg nem ismer itt senki senkit szóval hogyan tudja hogy milyen gazda a másik?

2023. márc. 29. 15:27
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
Kérdeztél, válaszoltunk. A válasz az, hogy idiótaságot kérdeztél. Ezzel nincsen semmi baj, ma is tanultál valamit, de mivel hülye kérdés volt, egy kis cukkolást el kell tudni viselni. Ha te akármit kérdezhetsz, akkor én akárhogy válaszolhatok. Vagy csak neked van bármi beképzelt jogod? Hol élsz te?
2023. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!