Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kan kutyák...

Ivartalanított kan kutyák képesek szexelni?

Figyelt kérdés

2 hónapja ivartalanított kan kutyánkat (4 éves múlt), összeragadva láttuk többször is anyósom tüzelő szuka kutyusával aki épp itt van nálunk.

Én úgy tudtam, hogy ez az állapot kutyáknál csak szex után van, de a az ivartalanítottakban már nincs meg az ösztön a párosodásra.

Most akkor mégis?



jan. 19. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
El is lett távolítva a heréje, vagy csak el lett kötve? Utóbbinál nem mindig sikeres a műtét célja és van, hogy továbbra is termékeny marad. Ezt a szuka szempontjából elég fontos lenne tudni.
jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kivette a heréket a doki.
jan. 19. 21:03
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért is csinàltattuk meg, mert kiderült hogy a kislány többet lesz nálunk, és nehogy teherbe essen.
jan. 19. 21:04
 4/13 A kérdező kommentje:

3. Sajnálatos ha nem tudsz egy egyszerű szöveget értelmezni. Teljesen egyértelmű amit leírtam.

Miszerint

1. Ivartalanítva van a kan kutyánk

2. Összeragadva láttuk az ivaros szukával aki épp szintén nálunk tartózkodik és tüzel

3. Én úgy olvastam korábban, hogy ez az ( összeragadt) állapot csak szex után van kutyáknál, illetve hogy ivartalanítás után az szex sem érdekli majd őt. ( A mi kutyánkat, mivel ő van ivartalanítva)

4. A kérdés is egyertelmű. Az ivartalanított kan kutya tud e szexelni vagy sem?


Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor húzz el bunkózás és értetlenkedés helyett.

jan. 19. 21:10
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Az én kutyám ivartalanítva lett, amikor örökbe fogadtam, ennek ellenére mikor a szomszéd nőstény kutyája elkezdett tüzelni, elrontotta a kerítést és átment. Annak gazdája szedte le róla, aztán a grabancánál fogva hazahozta. Mondtam, hogy nézze csak meg, nincsenek golyói, nem lesz kiskutya. HA egy éves kora körül ivartalanítják, akkor az ösztön megmarad.
jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

"hogy ivartalanítás után az szex sem érdekli majd őt. "


Ahová jártam kutyafuttatóba, ott volt egy ivartalanítot kan, állítólag ivartalanítás előtt még a fűcsomót is meg akarta hágni.


Az enyémet folyamatosan hágni akarta, a gazdája meg mindig mondta, hogy "mit akarsz, te már úgyis csak vaktölténnyel lőhetsz".


Szóval van olyan, amikor olyan erős az ösztön, hogy nem múlik el teljesen.

jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor legetséges. Értem, köszi a válaszokat😁
jan. 19. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Lehet bizony. Nálunk a macskáknál volt ugyanez a szitu. Testvérem ivartalanított kandúr cicájára vigyáztunk egy hétig, közben a mi nőstény cicánk elkezdett tüzelni. Mellesleg a másik cicánk egy ivartalanított kandúr volt és őt teljesen hidegen hagyta a nőstény, így nem gondoltuk, hogy különösebb gond lenne. Testvérem kandúrja viszont rámászott a csajra :D fel is hívtuk őket, hogy ugye tuti herélt a macsek :D
jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ösztön van, erekció van, csak sperma sincs.
jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Az én ivartalanított kanom ugyan semmit nem próbál megtoszni, de pl. jelölget, pedig azt olvastam, hogy ez az ösztön is elmúlik az ivartalanítás hatására. Van ilyen.
jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!