Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kan kutyák...

Ivartalanított kan kutyák képesek szexelni?

Figyelt kérdés

2 hónapja ivartalanított kan kutyánkat (4 éves múlt), összeragadva láttuk többször is anyósom tüzelő szuka kutyusával aki épp itt van nálunk.

Én úgy tudtam, hogy ez az állapot kutyáknál csak szex után van, de a az ivartalanítottakban már nincs meg az ösztön a párosodásra.

Most akkor mégis?



jan. 19. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Kb. 2 evesen ivartalanitottak a kanomat, mar 4-5 eves lehetett a kan, amikor a szukam tuzelni kezdett, amit onnan vettunk eszre, hogy allandoan hajtotta, a szuka meg provokalta, tolta neki oda a hatsojat, nem ragadtak ossze a meretkulonbsegek miatt, de az oszton megvolt ugyanugy, nem dominanciabol csinalta. Elso tuzelest kovetoen ment a szuka is ivartalanitasra, azota semmi problemank. Nem veletlenul van, hogy tilos tuzelo szukat vinni futtatoba, meg az ivartalan kanok is bezsonganak tőle, es konnyen verekedes alakulhat ki.
jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

Cicás válaszoló vagyok. 2 ivartalanított kandúr volt a tüzelő nőstény mellett egyszerre. Egyik ráment, másik nem. Érdekes dolog ez.


Ivartalanított kan kutyámat ivartalanítás óta hidegen hagyják a tüzelő szukák, de biztosan van kivétel itt is. Szóval ez olyan vagy-vagy.

jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%
Én jobbat mondok..ivartalanított nőstény cicámat kaptam rajta a szomszéd ivartalanított kandúrjával..fura. úgy látszik tényleg marad ösztön.
jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!