Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanításra mibe vigyem a...

Ivartalanításra mibe vigyem a kutyámat?

Figyelt kérdés
7,5 kilós, palotapincsi kan kutya. Nincs hordozóm, van egy nagyobb sporttáskám. Szerezzek be egy hordozót? Ha igen, tudnátok ajánlani valamelyet?

dec. 24. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem tud sétálni, ahogy máskor?
dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát mindenképpen kell valami hordozó!

1-es: egyrészt altatják, másrészt a mütét után nem igazán tud menni.

dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak simán pórázon vittük, és kézben vittük a műtét után az autóba. Ha nem autóval viszed haza, akkor kelhet hordozó, de amúgy szerintem nincs rá szükség.
dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha megoldható, szerintem a legtutibb autóval. Én is gondolkodtam ezen, de végül ismerősömet kértem meg, hogy hozzon majd haza minket.
dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik autóval jöttek az állatorvoshoz, azok közül sokakat láttam ölben vinni a még alvó kutyust.
dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Olyan helyre nem szabad vinni, ahol nem éberen adják ki. Normális helyen csak ébren adják ki az állatot és lábon haza tud menni a kutya.
dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Autónál hordozó ajánlott,de a sporttáska sem kizárt,ha jó nagy.

Műtét után pihenni kell neki tágas helyen kényelmesen.

dec. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Eberen adtak ki a kutyamat, de azert annyira nem volt jol, hogy utana haza tudjon setalni 2 kilometert (szuka).

Napokig bent kellett volna tartania az orvosnak ehhez a mutatvanyhoz, de nyilvanvaloan a kutya otthon labadozzon, ne legyen feleslegesen az orvosnal.


Hazafele mar csak azert is muszaj lenne autoval menni, mert az altatas utan egy darabig nem tudjak jol szabalyozni a testhomersekletet es gyorsan kihulhetnek hidegben.

dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Műtét előtt érdemes vele sétálni,hogy pisiljen és kakiljon.


Hát mivel tolcser kell rá azzal nem igazán tudod semmibe sem bele rakni.


Most már mindenhol felébresztik műtét utan a kutyákat szóval ébren lesz de vilagàt nem fogja tudni,kapkodni fog a sebhez stb. Fontos hogy legyen rajta tölcsér!!

dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! Autóval fogjuk vinni (egy másik városba) és akkor ölben visszük vissza a kocsiba.
dec. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!