Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a pórázról?

Mit gondoltok erről a pórázról?

Figyelt kérdés

[link]


Közepes testű (18kg) reaktív kutyának lenne, hogy egy kicsit több mozgástere legyen, mert most 120 centis pórázon sétál. Jó minőségűnek tűnik? A fogó praktikus rajta, vagy inkább zavaró lehet?



jan. 27. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem azért zavarna, mert ha rövidebbre akarom fogni, akkor úgyis még lejjebb fogom. Ha pedig összefogom a pórázt, akkor nem oda esik a hurok. A minősége amúgy jónak tűnik - az anyaga legalább nem darálja le a kezed, ha megiramodik a kutya. :)
jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a dupla karabineres pórázokat, mert nem tudom úgy a csuklómra rakni, ahogy egy simát, mert nyom a karabiner, sokkal nagyobb hurkot hoz létre és csak lecsúszik a csuklómról és parázok, hogy véletlenül kioldom.


Nekem ez jött be:

[link]

A gumi szálak miatt bárhol fogod meg szuperül tapad a kezedhez, nem csúszik ki.

jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!