Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tulajdonosok, ha igy...

Kutya tulajdonosok, ha igy ráakadna kutyasétáltatás közben egy pitbull a ti kutyátokra hogyan szendétek le?

jan. 27. 15:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Ezek mind-mind pitbullok."


Rosszul tudod. Erre tényleg nem tudok mit írni. Az amerikai bulldog nem pitbull. Köze nincs a pitbullhoz, nincs benne terrier vér. Szerintem pont hogy neked kellene rákeresni arra, hogy mi a pitbull, mert látszik, hogy fogalmad sincs róla. Gondolom még csak azt sem tudod, hogy alakult ki a fajta.

jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
67%

#21 american bully nem egyenlő az amerikai bulldoggal. De egyébként ha már itt tartunk, az amerikai bulldog is "bully-breed" kutya:

[link]


#20 a pitbull gyűjtőfogalom. Több fajta tartozik alá. Amire általában az emberek pitbullként hivatkoznak, az az amerikai pitbull terrier. Ezt nem tudom máshogy mondani. Ha nem érted meg, akkor a te bajod.

jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy nem egyenlő, te írtad, hogy az amerikai bulldog is pitbull.


Idézlek: "A pitbull egy gyűjtőnév. Amerikai pitbull terrier talán a legnépszerűbb, van amerikai bully, amerikai bulldog is ide tartozik."


Attól, hogy belinkelsz egy olyan oldalt, ami rosszul tudja (tele van ilyenekkel a net), még nem lesz az amerikai bulldogból pitbull. A két fajtának annyi köze van egymáshoz, hogy mind a kettő őse a régi angol bulldog.


Nekem nem bajom, mert én értem, hogy hülyeséget beszélsz. Kevered a "bull típusú" kifejezést a pitbullal, de nem baj, maradj meg abban a hitben, hogy jól tudod. :)

jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

22 - hiaba szajkozod az agyhalott propagandat... :)

pitbull nem letezik, sem, mint gyujto fogalom, sem, mint barmi mas. a golden lobbi talalta ki a nevet, hogy feljenek tole az emberek. (a statisztikat, hogy a goldenek a vezeto gyerek es csalad gyilkosok, pedig penzzel eltuntetik a netrol :) )

febr. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Sprayel közvetlen le kell fújni, ha arra sem ereszt akkor késsel torkonszúrni mint a vágási disznót és kivérzik. Ennyi . Itt élethalálharc van, vagy a te kutyád vagy a másik.
febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!