Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol szerezhetek 10. 000ft...

Hol szerezhetek 10. 000ft alatt yorkit?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok h keveréket meg h menhelyi keveréket most légyszi. Fajtatisztát szeretnék, lehet felőlem 20 éves is, nem érdekel h van e oltás meg féreghajtás azt majd elintézem én. Yorkshire terrier szuka kéne.
2010. okt. 23. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

nem akarok bunkóskodni , se megbántani , de:

SEHOL! még a szaporitók is drágábban adják , és azok is általában ideggyengék , nem fajtiszták , betegesek , génkezeltek...

10.000ft alatt? ugyanmár..amugy meg ha annyira akarasz kutyát , akkor szánj rá...ha most veszel olcsónegy beteges kis jószágot , többet költessz majd a kezeléseire , mintha vennél drágábban egy egézségeset...

2010. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Szia. Nekem 2 yorkim van. Egy szuka és az ő picije, a kicsi 4 hónapos, az anya 3 éves. Az utóbbit adnám el, de nem tudom, hogy meg e tudunk egyezni, mert fajtatiszta minden oltása megvan, és ez volt neki az első kölyke. Amúgy miért 10 000ért szeretnél venni? Nekem az a fontos, hogy jó helyre szerető gazdihoz kerüljön. Hová kéne? Dehát ha érdekel akkor írj és megbeszéljük.
2010. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
na ez meg a másik, hogyha minden oltása megvan, akkor az eladó már többet ráköltött, mint 10ezer forint
2010. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
olcsó szuka, hogy szaporíthasd, mi? szánalom...
2010. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ha adsz egy e-mail címet akkor írok. :)

Egyébként nem a pénz miatt akarok 10.000ft alatt.

A nagynéném yorki tenyésztő, ill szaporító, rentgeteg kutyája van, és volt egy 8 éves öreg szukája akit nekem adott mert már nem volt jó "semmire". Azok a kutyák semmi szeretet nem kaptak, és annál jobb érzés nem volt mint itt foglalkozni vele :) Imádott engem :)

És ha 10.000Ft-ért egy szaporító odaad nekem egy kutyust, pl aki embertelen körülmények között tartotta őt 8 éven keresztül, akkor az a kutyus lesz a világ legkedvesebb és leghálásabb kutyusa :) Ilyen egyszerű a dolog, gondolom már mindent értetek :) Egyébként egy 17 éves lány vagyok, Szigethalmon lakom :)Mindig befogadok és mentek kutyusokat és cicusokat, és ezért keresek yorkit, mert ez már egy olyan túltenyésztett fajta, hogy tele van szaporítókkal az ország, és ezek a kutyusok örülnek a legjobban a törődésnek :)

2010. okt. 23. 20:19
 6/17 A kérdező kommentje:

Ja és nem akarom szaporítani.

Ezért mindegy h ivartalanított-e ha nem az akkor ivartalaníttatom.

Van elég menteni való, beteg, szaporított yorki ebben az országban sajnos :S

2010. okt. 23. 20:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Halmi vagy ? (:

Én Taksonyii :D

/sry. az offért :D /

2010. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Semmi baj :D
2010. okt. 23. 20:23
 9/17 anonim ***** válasza:
sehol nem kapsz 10 E alatt legfeljebb a szaporitók alatt kapsz egy nem fajtatiszta,beteg,diszpláziás,idegroncs,vad kis kutyát de még a szaporitóknál is több vagy min 10 ezer forint.a tőrvény szerint 2010 július 1-től nem lehet vásárólni egyedi azonósító nélkül,oltás(ok)nélkül,féreghajtó nélkül kutyát és kötelező a chip,veszetségi oltás,féreghajtó 2010 július 1 től át vett,elajándékozó,eladó kutyát nem lehet a fentiek szerint át venni,és minden 3 hónapos korát meghaladó kutyát be kell jelenteni a kerületi ebnyilvántartásnál ha ennek,s fentieknek nem tesz eleget akkor 60.000 ft pénbírsággal bűntetendő és a kutyát ha nem tartja a tulajdonos megfeleő körülmények között s,nem kapja meg a kötelező 3 hónapos és 6 hónaposi kötelező veszetség elleni oltást s féreghajtót s emellett a chipezést akkor az ebet autómatikusan el kobozuk.nem elég hogy beteg kutyát kapnál de még hiányzik neked hogy 60.000 ftra megbírságoljanak ha meg nem tudod kifizetni akkor vagy le ülöd a dutyiban vagy el kobozák a kutyádat ?!szerintem gyüjts még rá és tenyésztőtől vegyél de miért fontos hogy szuka kutya legyen?amugy azok még drágábak is mint a kan kutyák.szaporitani akarod te is ugye azért veszed meg 10 E alatt és aszt hiszed hogy eladni majd tudni fogod drágában?válaszolók azért nem jó neki a menhelyi mert csak fajtatiszta kutyát szeretne hogy szaporítson ezért leszarja a többi társát :( szegény kutya 0 tudás millió tudatlanság pfff...mindenki yorki,yorki ,yorki mert olyan cuki,jaj de jó szaporítani mert sokan viszik mikor ennek fele sem igaz a yorkshire terrier makacs,pörgös,egyéniség amely első kutyának határózottan nem való,főleg olyannak mint te kérdező és ne mond hogy nem ismerlek mert nem is de anyit most kiszedtem az írásodbúl hogy semmit semm értesz a yorkshire terrierhez és ráadásul szaporítani is akarsz :( szégyeld magad jah és ne csodálkoz ha majd a kutyádat szétb@szák azt be dilizik meg amugy is kiderül kb 1-2 éves korában vagy hamarabb hogy rákos a kutya vagy diszpláziás,vagy valami nagy baja van és neked ugrik mert nincs jól nevelve stb...stb....gondold át
2010. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Itt kóborol a környékünkön épp egy yorkie,de az kan.

Lehet,hogy gazdás,csak lelépett csajozni,de most jelenleg az utcán van,megfogni nem engedi magát.

2010. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!